Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fed již své zvyšování sazeb dokončil: Akciové trhy se chystají vystřelit vzhůru ještě v roce 2023: Paul Tudor Jones

Legendární investor Paul Tudor Jones předpovídá, že Federální rezervní systém již nebude dále zvyšovat úrokové sazby. To podle Jonese povede k růstu trhů do konce letošního roku.

 

Kryptoburza Binance končí činnost v Kanadě! Z trhu se stahuje z důvodu nových pravidel s negativními důsledky

 

Paul Tudor Jones věří, že inflace již začíná klesat, protože vidí klesající údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI), který měří změny v cenách zboží a služeb.

Fed již od března 2022 10krát zvýšil úrokové sazby ve snaze snížit inflaci. To vedlo k propadům rizikových aktiv, jako je BItcoin, ale v konečném důsledku i k pádům několika velkých bank.

Hrozící recese způsobí, že Fed ponechá úrokové sazby na současné úrovni, míní investor.

Rozhodně myslím, že mají hotovo. Pravděpodobně by teď mohli vyhlásit vítězství, protože když se podíváte na CPI, klesalo 12 měsíců v řadě, to se nikdy předtím v historii nestalo. Takže v tuto chvíli existuje silný oblouk směrem dolů v inflaci.

Miliardář snižování sazeb zatím nečeká, nicméně dodává:

Musíte myslet na úrokové sazby trochu jako na chemoterapii. Chemo je jed. Tyto úrokové sazby s objemem celoodvětvového dluhu, který máme mezi soukromými spotřebiteli a vládou, znamenají, že jsme pravděpodobně na úrovních, kde jsme v minulosti typicky odstartovali recesi…

Akciové trhy letos pravěpodobně porostou, dodává Paul Tudor Jones.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Bitcoin nyní čeká parabolický růst, říká Credible, ale DonAlt varuje před zvýšeným rizikem velkého výprodeje

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *