Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tento altcoin by mohl být jedním z „nejvýkonnějších“ krypto aktiv v příštím cyklu! Co shilluje influencer Coin Bureau?

Oblíbený krypto analytik Coin Bureau sdílel tip na altcoin, který podle něj může být nejvýkonnější kryptoměnou nadcházejícího bull marketu.

 

Kdy Bitcoin překoná maximum 69 tisíc dolarů? Kryptoměnový stratég odhadl časový termín pro ATH: Týden na trzích

 

Ve svém nedávném videu Guy Turner z kanálu Coin Bureau propaguje jeden konkrétní altcoin. Influencer tvrdí, že kryptoměna Sui ( SUI ) může překonat ostatní během býčího trhu a zařadit se k absolutním vítězům.

SUI by se v příštím cyklu mohla velmi snadno stát jednou z nejvýkonnějších kryptoměn, uvedl.

Ačkoli je Turner dlouhodobě optimistický ohledně SUI, současně říká, že L1 projekt může zaznamenat „významný“ prodejní tlak. Projekt totiž vyhlíží zahájení tří fází odemykání tokenů, které proběhnou mezi letošním listopadem a květnem 2025.

V listopadu tohoto roku, v květnu příštího roku a v květnu 2025 dojde k masivnímu odemknutí tokenů. To by mohlo vést ke značnému prodejnímu tlaku, vezmeme-li v úvahu, že SUI byla prodána za 0,03 USD za jednotku společnosti Andreessen Horowitz a za 0,10 USD dalším krypto firmám rizikového kapitálu.

Je také možné, že dojde k prodejnímu tlaku ze strany běžných lidí, kteří se podíleli na prodeji tokenů SUI na KuCoin, OKX a Bybit, protože je získali za podobné ceny.

Takto zásadní známou informaci obvykle trh promítne do ceny mnohem dříve, než k události vůbec dojde.

Coin Bureau patří k top krypto influencerům na Youtube. V tuto chvíli však náš tým a dost možná i vy nerozumíte, v čem vidí takovou výhodu a výbušný potenciál SUI.

Nabízí se nepříjemná otázka, zda nejde z jeho strany jen o propagaci za účelem podpoření růstu daného tokenu.

SUI je momentálně na 67. příčce kryptotrhu s cenovkou cca 1,2 USD. Na CMC je teprve pár dní, přičemž od zalistování ztratil do této chvíle okolo 10 procent.

Podle analytika může být stagnace kryptoměny SUI způsobena tím, že byla vydána během medvědího trhu. Její cena by se měla zvýšit, jakmile Hongkong začne kotvit pokyny pro kryptoměny pro drobné investory do své legislativy, říká Coin Bureau:

Navzdory zjevnému zájmu o SUI se jeho ceně zatím nedaří. Na obranu SUI je projekt zcela nový a spuštěný uprostřed krypto-medvědího trhu. Zaměření SUI na Asii by také mohlo nastartovat cenu, jakmile Hongkong 1. června zavede své krypto regulace pro retailové investory.

Krypto tipy náhodných influencerů a analytiků jsou zajímavé a vyhledávané, ale vy se určitě řidtě v první řadě vlastní hlavou a rozumem. Pamatujte, že riziko a veškeré případné finanční ztráty neponese žádný krypto analytik na Youtube, ale vy sami, a podle toho jednejte.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

48 % Američanů se obává o bezpečnost svých bankovních vkladů! Proč je Bitcoin i přes kolísající poplatky důležitý?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *