Strmý nárůst počtu dlouhodobých hodlerů Bitcoinu připomíná býčí trh v roce 2021, říká společnost Santiment

0
kryptohodler, bitcoin moon hodler, moon, btc, bitcoin, hodleři

Jedna z předních on-chain analytických společností vysílá klíčový on-chain signál, který se naposledy objevil v první polovině roku 2021, kdy cena krále kryptoměn vzrostla nad 60 000 USD.

 

Evropa musí snížit závislost na americkém dolaru, říká francouzský prezident Emmanuel Macron po návštěvě Číny

 

Santiment říká, že počet bitcoinových hodlerů – subjektů, které mají malou historii prodeje BTC – je uprostřed strmého nárůstu. Podle společnosti jde o stejný trend, který byl k vidění před dvěma lety, když Bitcoin prudce rostl na svůj cenový vrchol 69 tisíc dolarů (ATH).

Množství bitcoinových hodlerů stoupá, protože se zdá, že obchodníci jsou stále spokojenější s tím, že udržují své pozice dlouhodobě nehybné. Podobný trend jsme viděli od ledna 2021 do dubna 2021, kdy BTC poprvé stoupl nad 64 000 $.

 

Santiment dále uvádí, že počet unikátních BTC přemístěných za den v současnosti činí 105 000 mincí. Jde o výrazně méně než 239 000 bitcoinů, které kolovaly za den v červnu loňského roku.

Bitcoin je zpět pod 28 000 dolary a unikátní přesunuté jednotky jsou i nadále problémem. Při hledání validace střednědobých/dlouhodobých bull runů by měla užitkovost stoupat. V současnosti se pohybuje 105 000 BTC denně, což je o 56 % méně než jednoroční maximum v červnu 2022.

Advertisement

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

SUSHI se zotavuje po exploitu decentralizované burzy SushiSwap, při kterém uživatelé přišli o 3,3 mil. dolarů

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *