Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Omezená zásoba BTC povede k ceně 10 000 000 uprostřed kolapsu USD: Investor do těžby zlata a stříbra Larry Lepard

Zakladatel společnosti pro správu investic se sídlem v Bostonu Larry Lepard říká, že americký dolar směřuje k úplnému kolapsu a Bitcoin dlouhodobě poroste díky maximálnímu množství 21 milionů mincí.

 

Peněženka MetaMask spouští novou funkci, která uživatelům umožní přímý nákup kryptoměn za fiat měnu bez burzy

 

Lepard, zakladatel a řídící partner společnosti Equity Management Associates (EMA), říká, že je nyní zřejmé, že dolar bude pokračovat ve své desetiletí trvající spirále odpisů ve prospěch tvrdých aktiv, jako je BTC.

EMA je investiční partnerství, které investuje do těžebních společností zlata a stříbra ve všech fázích – výroba, vývoj nebo vrtání. V rozhovoru pro Kitco Lepard říká, že omezená zásoba Bitcoinu mu dává klíčovou výhodu oproti zlatu a bude hrát ústřední roli v jeho dlouhodobém parabolickém růstu ceny na 10 milionů dolarů za BTC.

Pokud zlato zítra stoupne na 10 000 dolarů, budeme těžit více zlata. Není pochyb, protože víme, kde to je, jen není ekonomické dostat to ze země [právě teď]. Zatímco pokud Bitcoin zítra stoupne na 100 000 dolarů, další bitcoiny už nevzniknou. To je velmi silná věc. Na planetě je více než sedm miliard lidí a těchto mincí je 21 milionů. Je to velmi rozumná forma peněz.

Jak si stále více lidí uvědomuje, že by měli šetřit v této formě peněz, cena půjde podle mého názoru mnohem výše. Myslím, že dosáhneme 100 000 $. Pak si myslím, že dosáhneme 1 milionu dolarů a myslím, že nakonec dosáhneme 10 000 000 dolarů za minci. Jsem si jistý, že moje vnoučata budou šokována lidmi, kteří vlastní jednu minci. Chci říct, že být majitelem celé mince bude velký problém.

Lepard navíc říká, že podle jeho názoru dolar do deseti let skončí. Uvedl:

Myslím, že inteligentní lidé na světě a nakonec většina lidí pochopí ten vtip a uvědomí si, že fiat měna neustále ztrácí hodnotu, a jak tento trend roste, lidé přejdou k Bitcoinu, […] do zlata, do nemovitostí.

Nikdo nebude tak hloupý, aby kupoval dluhopisy od vlád, které prokázaly, že neumí správně spravovat měnu.

Manažer investičního fondu zaměřeného na těžbu drahých kovů současně dodává, že stále existuje řada rizik. K těm patří jak volatilita, tak vládní zásahy do kryptoburz a směnáren, resp. možností vstupu a výstupu, či zvyšování daní z kapitálových zisků.

Nakonec ale podle něj překotný boj vlád s Bitcoinem jen a jen zasignalizuje, že Bitcoin je budoucnost a že tu zůstane.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Vše, co jste chtěli vědět o blockchainu: Co je blockchain, jak to funguje a k čemu vlastně slouží

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *