Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Transakce ethereové layer-2 sítě Optimism vzrostly o 67 % po upgradu Bedrock: Více než 500 000 převodů denně

Síť layer-2 Optimism zaznamenala po upgradu nárůst denních transakcí z méně než 300 000 transakcí denně na více než 500 000.

 

ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) zaznamenal týdenní příliv 65 milionů dolarů! Vrací se bitcoinová institucionální horečka?

 

Optimism, ethereová síť 2. vrstvy, se může chlubit velkým nárůstem využití po aktualizaci „Bedrock“ ze 7. června. Uvedla to na Twitteru z 26. června společnost Nansen, která se zabývá analýzou blockchainu.

Analytici uvádějí:

Od upgradu Optimismu Bedrock z 6. června se jeho denní transakce zvýšily asi o 67 % na ~500 tisíc a transakční poplatky jsou sníženy asi o 50 % na ~50 000 USD.

 

 

Nansen poukazuje na úspěšnost ugradu podle on-chain dat, přičemž jeho záměrem bylo zkrátit dobu vkladu a poplatky a také zvýšit bezpečnost sítě.

Optimismus zaznamenal prudký nárůst transakcí bezprostředně po hard forku, přibližně od 5. do 9. června vzrostly na více než 400 000. Objem rostl po počátečním výstřelu pomaleji a později dosáhl vrcholu přes 550 000 kolem 15. června.

Upgrade Bedrock byl součástí širšího souboru návrhů na vytvoření „Superchainu“ skládajícího se z více blockchainových sítí, které spoléhají na stejný software pro bezpečnost a interoperabilitu. Jeho součástí má být mimo jiné také síť Base vytvořená kryptoburzou Coinbase.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Finanční instituce s 27 biliony dolarů aktiv ve správě zavádějí kryptoměny! 8 extrémně velkých amerických společností

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *