Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Umělá inteligence má potenciál poslat cenu Bitcoinu přes 750 000 dolarů: Bývalý CEO kryptoburzy BitMEX Arthur Hayes

Král kryptomarketu bude měnou umělé inteligence (AI) a v tomto procesu by Bitcoin mohl dosáhnout ceny 760 000 dolarů za minci, říká Arthur Hayes.

 

Google využije všechna data ke školení umělé inteligence! Společnost aktualizuje své zásady ochrany osobních údajů

 

Navzdory tomu, že režimy fiat měn jsou předurčeny k tomu, aby se v budoucnu staly stále více nefunkčními, řekl Hayes, existuje jeden rozvíjející se ekonomický sektor, který bude jen sílit: umělá inteligence.

Dnes je rok 2023 a umělá inteligence je v podstatě u svého zrodu, říká bývalý šéf kryptoburzy BitMEX. Očekává, že příštích deset let a více bude v tomto ohledu převratných a díky tomu bude AI všudypřítomná a nevyhnutelná.

Nedávné pokroky ve výpočetní síle nás přivedly krůček od momentu, ve kterém se AI stane virální a změní směr lidstva prakticky přes noc, uvedl Heyes a dodává:

Během pouhých dvou měsíců dosáhl ChatGPT 100 milionů aktivních uživatelů měsíčně, což z něj činí nejrychleji přijatou technologii v historii lidstva – takže si představte, jak rychle se všechno změní, protože AI budou integrovány do každodenního života a neustále se učí a zdokonalují.

Ačkoli existuje rostoucí podmnožina altcoinů zaměřených nějakým způsobem na AI, finančním řešením v první řadě nebude na míru šitý altcoin zaměřený na umělou inteligenci, říká Heyes, ale bude to Bitcoin.

Uvedl, že AI bude považovat přirozené vlastnosti Bitcoinu – neměnnou pevnou nabídku, digitální nedostatek a jeho status jako „energetické peníze“ – za logickou volbu.

Umělá inteligence si pravděpodobně nedovolí spoléhat na cokoli, co provozuje lidská vláda, a proto jsou vhodné pouze zlato a bitcoiny.

Bitcoin je tedy logickou volbou měny pro jakoukoli AI. Je čistě digitální, odolný proti cenzuře, prokazatelně vzácný a jeho vnitřní hodnota je zcela závislá na nákladech na elektřinu. Dnes neexistuje nic, co by se přiblížilo bitcoinu v těchto aspektech.

Ve svém scénáři bývalý CEO BitMEXu počítá s tím, že by cena hlavní kryptoměny mohla růst na nová dlouhodobá maxima někdy v letech 2025 až 2026. Připouští, že příběh o umělé inteligenci by tomu mohl pomoct a hovoří až o 760 tisících dolarech za jednotku BTC.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Hodleři za méně než dva roky nashromáždili 1 milion bitcoinů! Celkově dlouhodobí držitelé vlastní 14,47 mil. BTC: Glassnode

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *