Čtvrtek, 23 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

420% zhodnocení ceny Bitcoinu: 157 512 USD do roku 2025, říká analytik s historií úspěšných predikcí Dave the Wave

Oblíbený pseudonymní analytik, který se věnuje kryptoměnám Dave the Wave říká, že na stole je potenciální zhodnocení ceny Bitcoinu (BTC) o více než 420 procent.

 

Bývalí animátoři Pixar, Netflix a Marvel pracují na filmu, který financuje DAO a postavy jsou z NFT: The Rise of Blus: A Nouns Movie

 

Obchodník s historií vytváření přesných předpovědí v kryptoprostoru říká, že Bitcoin se pravděpodobně připravuje na masivní pohyb vzhůru.

Podle Dave the Wave je dno pravděpodobně již zformováno a nyní se hlavní kryptoměna chystá na další býčí cyklus. Otázkou, kterou si klade, není, jestli půjde nahoru, ale jak hodně.

Vzhledem k budování konsenzu, ve kterém je dno BTC již naceněné, se stále častěji objevuje otázka, na jaké ceně by mohl být další vrchol.

Proporcionální odezva v rámci parametrů LGC (logaritmická růstová křivka).., fungující od roku 2018…

Obchodník poskytuje svůj graf předpovídající cenu Bitcoinu 157 512 USD do roku 2025.

Odhad zakládá na své logaritmické růstové křivce, jejímž cílem je odhadnout dlouhodobá maxima a minima Bitcoinu během jeho životnosti, přičemž ignoruje krátkodobou volatilitu.

 

 

Podle analytika Dave the Wa ve BTC dosáhl dna bear marketu na úrovni 27 042 $, 0,382 Fibonacci retracement, podobně jako cenový vzorec v roce 2016, který vedl k mnohaletému býčímu trhu na Bitcoinu.

V době přípravy článku cena za jednotku hlavní kryptoměny – bitcoin – bojuje o udržení nad psychologickou úrovní 30 tisíc dolarů. Zde se nachází po asi 20% růstu za posledních 7 dní.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Vlády USA a Spojeného království vytvořily Bitcoin (BTC), aby se vypořádaly s budoucí měnovou krizí, říká Raoul Pal

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *