Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Americké Ministerstvo spravedlnosti žádá zrušení kauce a vazbu Bankmana-Frieda za maření vyšetřování a ovlivňování svědků

Bývalý ředitel nechvalně známé kryptoburzy FTX, která podle obvinění podvedla zákazníky, by měl jít do vazby kvůli svým prohřeškům, říká ministerstvo.

Podle ministerstva spravedlnosti (DOJ) krypto podnikatel údajně manipuloval se svědky a ze všech sil bránil vyšetřování. V soudním podání žádá soudce Lewise Kaplana, aby zrušil kauci Bankmana-Frieda a dal ho do vazby.

Žalobce uvádí:

Je Reddit kolébkou odporu ke kapitalismu a lidskému úsilí? Tragická zkušenost, záporná karma a shadow ban [Komentář]

Vláda dále připojuje písemné odůvodnění svého návrhu na zrušení kauce obžalovaného a na vydání příkazu k zadržení. Pokusy obžalovaného manipulovat se svědky a zasahovat do práva vlády a veřejnosti na spravedlivý proces a řádný výkon spravedlnosti a jeho způsob obcházení podmínek propuštění na kauci v tomto procesu ukazují, že žádný soubor podmínek propuštění v přípravném řízení nemůže dostatečně zajistit bezpečnost společnosti a že je nepravděpodobné, že by obžalovaný plně dodržoval jakékoli podmínky propuštění.

V poslední době je únik soukromých spisů Ellisonové ze strany obžalovaného dalším případem snahy obžalovaného zastrašit a pokoutně ovlivnit Ellisonovou v souvislosti s její nadcházející výpovědí u soudu, jakož i snahou ovlivnit nebo zabránit výpovědi dalších potenciálních svědků u soudu tím, že vyvolá dojem, že jejich nanejvýš intimním záležitostem hrozí, že budou zveřejněny v tisku.

Caroline Ellison byla šéfkou společnosti Alameda Research, kterou mnozí podezírají z toho, že prohýřila, zpronevěřila a prohazardovala neúspěšným obchodováním miliardy dolarů patřící zákazníkům FTX a dalších přidružených společností.

Coinbase a další veřejně obchodované společnosti mají nově povinnost zveřejnit kybernetické útoky: Nová pravidla SEC

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *