Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Měli byste se začít obávat ekonomické krize? Jim Cramer hlásí, že recese již není v dohledu a akcie zažívají bull market

Problémy na obzoru? Jeden z nejhorších “investičních poradců” současnosti – Jim Cramer ze CNBC – právě signalizoval možný začátek ekonomickýh problémů a propadů akcií. Vše je skvělé, nákup je racionální!

Osobnost CNBC Jim Cramer věří, že pokles již není hrozbou pro americkou ekonomiku, protože některé z předních společností obchodovaných na akciovém trhu vykazují vysoké zhodnocení.

Televizní moderátor říká, že nevidí, že by se americká ekonomika měla k propadu, zatímco veřejně kótované společnosti si nadále vedou „neuvěřitelně dobře.“ Uvedl:

Správce kryptofondů Grayscale vyzývá americké regulační orgány, aby schválily všechny bitcoinové ETF současně

Nechci, abyste ztratili důvěru v tento neuvěřitelný býčí trh. I když je trh v plamenech, akcie mohou stále klesat. To se prostě stane. Vždy můžeme mít špatné dny, zvláště když začínají jako opravdu dobré dny a lidé jsou příliš rozjaření…

Nemyslím si však, že tento výprodej je konec světa. Spíše, než nějaký strašlivý pokles, mi to připada jako pullback, na který jsme si za posledních pár desetiletí, kdy trh vypadá opravdu dobře, zvykli.

Když si vzpomenete, že recese již nadále není na obzoru, musíme tomu věřit a mnoha společnostem se daří neuvěřitelně dobře, nákup akcií během oslabení je vlastně racionální. Dává to dokonalý smysl.

„Od konce 80. a začátku 90. let jsme neměli tak velké procento vysoce kvalitních akcií, kterým by se takto dařilo,” dodává Cramer s tím, že je vlastně dobrý čas na nákup.

Predikce tohoto analytika jsou však mnohými považovány za všechno, jen ne přesné. Stal se natolik slavný svými špatnými odhady, že mnozí začali obchodovat inverzně proti němu. Potvrdilo se to v lednu tohoto roku, když nabádal k prodeji kryptoměn.

Od té doby cena BTC stoupla o takřka 50 %.

Vzhledem k tomu se nabízejí určité obavy o ekonomiku a akciový trh v USA. K těm může dojít zejména v době, kdy FED přikročil k dalšímu zvyšování sazeb a do problémů se dostalo již několik tamních bank.

Musk zahájil přerod Twitteru do aplikace pro všechno! Po rebrandingu na X očekávejte celý svět finančních služeb, říká

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *