Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bankovní krize by mohla mohla vést k „vůbec prvnímu býčímu trhu BTC s prodlouženou dobou trvání:“ Cory Klippsten

CEO Swan Bitcoin Cory Klippsten říká, že příští bull market na trhu s Bitcoinem bude jiný než ty předchozí a může trvat déle.

 

Nebaví vás čekání na výsledky žalob kryptosektoru? Zabavte se u TOP 9 filmů o hackerech a kyber bezpečnosti

 

Klippsten poukázal na to, že mnohem více lidí dnes ví o Bitcoinu jako o nástroji k odhlášení se z tradičního finančního systému než během předchozí bankovní krize, která zachvátila Kypr v roce 2013.

Současná bankovní krize by tak mohla vést k tomu, že se lidé ve větší míře uchýlí k Bitcoinu. To by podle CEO Swan Bitcoin mohlo prodloužit nadcházející býčí trh z běžných několika měsíců na dva až tři roky.

V posledních měsících vidíme značné regulační zásahy do kryptosektoru, které často přicházejí ze Spojených států. Ty však do větší míry Bitcoin nepoškodí, míní Klippsten. Akci vnímá jako dohru loňského pádu FTX.

Klippsten však namísto toho, aby přesněji definoval, jakým způsobem jeho predikce bude fungovat, nabídl své maximalistické vidění světa. Podpořil SEC v krocích proti altcoinům a uvedl:

Chtít mít regulaci cenných papírů pro vás, ale ne pro mě, což je to, co altcoinový průmysl chce, […] Myslím, že je to jen pokrytecké, řekl Klippsten.

Uvítal také žalobu CFTC na největší světovou kryptoburzu Binance s tím, že Bitcoinu nijak neublíží, ale naopak mu ještě prospěje. Burza podle něj nabídla lidem altcoiny, které odčerpávají poptávku po bitcoinech.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Pozastavte vývoj umělé inteligence na 6 měsíců! Elon Musk a 2 600 technologických vůdců a vědců varují před AI

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *