Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Čtyři největší banky ve Spojených státech mají v rozvahách nerealizované ztráty ve výši brutálních 205 000 000 000 USD

Bank of America, Wells Fargo, JPMorgan Chase a Citigroup – čtyři američtí bankovní giganti mají nyní podle nové zprávy ve svých rozvahách nerealizované ztráty v celkové výši 205 miliard dolarů (téměř 4,5 bilionu korun).

 

Regionální americké banky mají „překvapivě velkou“ expozici vůči sektoru kancelářských půjček: Jerome Powell

 

Financial Times s odkazem na čerstvá data Federální korporace pro pojištění vkladů (FDIC) uvádí, že banky generovaly ztráty kvůli špatným sázkám na dluhopisovém trhu.

Bank of America je v nejhorším stavu s nerealizovanými ztrátami ve výši 100 miliard dolarů na konci prvního čtvrtletí. Tím získává nelichotivý náskok před ostatními.

Banka BofA uvedla, že nemá v plánu prodat dluhopisy, které jsou pod vodou, a vyhnout se tak krystalizovaným ztrátám, které zatím existují pouze na papíře.

Portfolio banky se skládá z vysoce hodnocených cenných papírů krytých vládou, které budou pravděpodobně nakonec splaceny, až podkladové úvěry dosáhnou splatnosti.

Navzdory mnohamiliardovým papírovým ztrátám Federální rezervní systém tvrdí, že Bank of America a její protějšky si vedly dobře v nedávném zátěžovém testu bankovního systému.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem.
Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Bělorusko chce zakázat P2P transakce s bitcoiny i všemi ostatními kryptoměnami mezi svými občany v celé zemi

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *