Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Dan Tapiero: Investice společnosti MicroStrategy do Bitcoinu vzroste na 10 miliard $

Zkušený makroinvestor Dan Tapiero si myslí, že nedávná investice do Bitcoinu ve výši 425 milionů USD od MicroStrategy se během deseti let zvýší na 10 miliard dolarů.

BTC za 10 let

Jak víte, společnost MicroStrategy na začátku srpna oznámila, že přesouvá značnou část rezerv do Bitcoinu. Uskutečnili několik masivních nákupů BTC a později své bitcoinové jmění dovršili na více než 38 tisíc bitcoinů v pořizovací ceně 425 mil. dolarů. Michael J. Saylor se stal pravděpodobně prvním CEO společnosti zalistované na burze Nasdaq, která se rozhodla nakoupit Bitcoin.

Společnost nyní považuje bitcoin za hlavní investici a Michael Saylor, výkonný ředitel MicroStrategy, říká, že tento krok je „záměrnou podnikovou strategií k přijetí bitcoinového standardu.“

Když se bavíme o investicích velkých společností a o ceně Bitcoinu, nejde o to, kolik budou stát kryptoměny zítra. Skutečná otázka zní: „Kde bude Bitcoin a kryptomarket za takových pět až deset let?”

Dan Tapiero predikuje růst

Tapiero, spoluzakladatel digitálního aktivového akciového fondu 10T Holdings, říká, že Saylor vstoupí ve známost jako jeden z „největších globálních makro investorů všech dob.“ Masivní 425milionová sázka se podle něj do deseti let promění na 10 miliard dolarů. Uvedl to na svém Twitteru, kde dodává, že již během své kariéry měl tu čest spolupracovat s několika největšími investory.

Saylor, který dříve patřil ke kritikům

Bitcoinu, říká, že jsou rádi, že se jim podařilo dostat “dovnitř.” Sám odmítal Bitcoin, když stál 111 dolarů a později ho ignoroval na ceně kolem 1000 USD. Letos jej společnost MicroStrategy koupila za 11 111 $. Saylor k tomu dodává:

„Raději později, než nikdy. Mnoho lidí uvedlo, že Warren Buffett promeškal Apple. Warren Buffett z těch deseti let chyběl u Apple osm let, a pak musel za posledních 20 % tohoto bull runu vydělat více peněz na akciích Apple, než kolik ivydělal na [jiné] investici za celý svůj život…“

TIP: Začíná exponenciální bull run, říká Nautilus Research

Závěr

Dan Tapiero si myslí, že se investice MicroStrategy do Bitcoinu půjde v následujících deseti letech vzhůru. Jeho predikce je co se týče odhadované ceny velmi bullish. Pokud by investovaných 425 mil. dolarů společností MicroStrategy mělo nárůst na 10 miliard, znamenalo by to asi 23,5násobný růst během 10 let. Dle Tapierových odhadů se tak můžeme dopočítat k ceně cca 261 tisíc dolarů do konce roku 2030.

HODL! HARD NFT (Black&White Edition)

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za své investice zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *