Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Deset novoročních předsevzetí do nového roku 2021

Rok se s rokem sešel a je tu Silvestr. Přejeme vám mnoho osobních i obchodních úspěchů, radosti a zdraví v novém roce! Pro kryptosvět bude 2021 pravděpodobně velmi zajímavý rok z hlediska ceny i akceptace Bitcoinu a kryptoměn. My budeme společně u toho. Snažíme se pro vás tvořit co nejlepší web o kryptoměnách.

Novoroční slib čtenářům

Věříme, že kvalita se pozná. Jistě jste si všimli, že KryptoHodler vyznává konzistentnost a určité strandardy kvality. Toho se hodláme držet také v novém roce.

1. HODL na prvním místě

Udělat web zaměřený především na hodlery byla ta nejpřirozenější věc. Hodl je o penězích, což někteří odmítají. Rozhodně si však stojíme za tím, že peníze jsou důležité a nedáme na řeči o tom, že by na tom mělo být něco špatně. Upřímně ale dodáváme, že pro web přináší více peněz trading a placené analýzy, zaměřené na začátečnické tradery obchodující intradenně (cca 95 % ztrátově).

HODL, přestože si za něj někdy vyžíráme kritiku, že nám jde jen o peníze, není až takovým finančním trhákem pro nás jako web, o to větším však může být pro naše čtenáře. A my se ho i v novém roce budeme držet, protože jak už jsme několikrát psali, chceme především rozumné, úspěšné a bohaté čtenáře. Pokud nás někdo podpoří, budeme nejradši, když to bude až poté, co i díky našim informativním a edukativním článkům a HODLu sám/sama něco vydělá.

2. Spojujeme komunitu

Vnímáme, že se nám kryptokomunita čím dál víc štěpí na různé názrové skupiny. My tento trend asi nezastavíme, ale rozhodně se ho nehodláme účastnit. Proto je našim novoročním předsevzetím také to, že si u nás vždy najde své místo každý člen komunity. Uživatel, trader, těžař, IT nadšenec a programátor.., nikoho nediskriminujeme a každého si vážíme, protože dohromady tvoříme komunitu. Jeden bez druhého se neobejdeme.

3. Kvalita

Naše 3. předsevzetí souvisí s kvalitou článků. Kvalitu určuje z velké části výběr novinek a zpráv. Jako všichni ostatní, také my čerpáme především ze zahraničních zdrojů. Zprávy k nám přichází zpravidla ze zahraničí a zdaleka ne všechny novinky mají skutečně obsah, který je hoden zveřejnění. Možná byste se divili, jak moc častým jevem jsou bezobsažné, nesmyslné či recyklované zprávy a novinky. Setkáváme se s tím na denní bázi a také v novém roce 2020 se budeme podobným článkům vyhýbat jako čert kříži.

Můžeme slíbit, že u nás se nesetkáte s nadpisem, který neodpovídá obsahu článku. Nesetkáte se u nás se zprávou, které ani sám autor článku neporozuměl, nebo s takouvou, u které se vlastně neví, co nového říká, nebo co vůbec říká. Samozřejmě u nás také nenajdete článek pouze přeložený z originálu. To považujeme za takovou samozřejmost, že to ani nebereme jako samostatné předsevzetí.

4. Srozumitelnost

Další věc, na kterou se i v novém roce zaměříme, je srozumitelnost článků. KryptoHodler čte stále více a více lidí a je mezi vámi mnoho nováčků. V zásadě zatím jen velmi málo lidí vlastní Bitcoin a kryptoměny. Všichni ostatní teprve pomalu přicházejí a přestože si něděláme iluze, že akceptace kryptoměn bude rychlý proces, budeme se snažit každý článek formulovat tak, aby mu rozuměl i nováček.

5. Dodržíme, co slíbíme

Když už vám slíbíme, že pro vás zpracujeme nějaké téma, tak to také splníme. Tento článek obsahuje celkem 10 novoročních předsevzetí a my uděláme vše pro to, aby to nebyly jen plané sliby.

6. Nenecháme se odradit cenou

Od vrcholu v roce 2017 je to s cenou kryptoměn špatné. Náš web byl založen v době, kdy byl Bitcoin takřka na samotném dně tohoto dlouhodobého cyklu. Od té doby BTC posílil, altcoiny však jako celek dosud velmi zaostávají a netýká se to jen mrtvých projektů a nesmyslů, ale prakticky všech. Po downtrendu v roce 2018 mnoho fanoušků kryptoměn odešlo, v roce 2020 se někteří vrátili a jiní ne.

Zatímco v roce 2017 to bylo snadné a lidé přicházeli do kryptosvěta ohromnou rychlostí, my jsme vznikli v době, kdy panovala frustrace v komunitě a kapitulace na marketu. Nenechali jsme se však nikdy odradit cenou a totéž si nyní stanovujeme jako předsevzetí do nového roku 2021.

7. Zlepšíme se

Stále je co zlepšovat. V roce 2021 zapracujeme na vzhledu webu i na obsahu. Uděláme vše pro to, aby byl KryptoHodler lepší. Pomůžou nám názory našich čtenářů na to, co děláme dobře, ale i na to, co můžeme udělat lépe. Vždy jsme si vážili a vážíme každého názoru, který má smysl, bez ohledu na to, zda je v náš prospěch nebo ne. Můžete si být jistí, že až budeme zase za rok slavit nový rok 2022, bude KryptoHodler.cz opět lepším místem ke vzdělávání, čerpání informací a novinek i k odpočinku.

8. Osvěta

Našim úkolem není pouze informovat a zásobovat články stávající členy kryptokomunity. V novém roce si proto stanovujeme jako jedno z předsevzetí také to, že budeme šířit osvětu o kryptoměnách všemi možnými prostředky. Zapracujeme proto také na edukativních článcích a na sekci Kryptoměny, kterou v roce 2021 rozšíříme a doplníme.

9. Integrita

Ctíme hodnoty, jako je pravda, sebevědomí, pokora a svoboda. V dnešní době mají novináři a zpravodajské weby mnoho problémů. Není to jen celkový úpadek, ale také nedostatek novinářské integrity. Zprávy často postrádají kontinuitu. Jeden den vám radí kupovat a basní o mnohonásobném růstu, hned na to je vše jinak a novinář se vyžívá v líčení kastrafofických scénářů. Úkolem webu není tvořit zprávy, ale informovat o dění, není naší prací tvořit fiktivní příběhy a predikce. A když už, je třeba si při tom zachovat integritu a neměnit názory jako ponožky.

10. Vytrvalost – sejdeme se za rok!

Poslední novoroční předsevzetí pro rok 2021 je, že se zde opět sejdeme zase za rok. V roce 2020 jsme společně zažili překonání posledního ATH. KryptoHodler již nyní patří k webům, které přečkaly medvědí trh a vytrváme i nadále.

TIP: „Čím dříve se přidáš, tím lépe se máš!” MicroStrategy vykoupila dip a nyní vlastní více Bitcoinu než vláda Spojených států

Závěr

Děkujeme, že jste s námi a přejeme vám ještě jednou krásný Nový rok a vše nejlepší v roce 2021. 🥂

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

3 Comments

 • Josef Husár

  O kryptoměny jsem se začal zajímat teprve nedávno a Vaše stránka byla jednou z prvních, které jsem objevil a moc se mi líbí. Do nového roku Vám přeji ať se Vaše předsevzetí naplní a hodně spokojených čtenářů.

 • ppetr1

  peknych 10 predsevzeti a takto by to melo byti i do budoucna.bod 9 by mel byt obzvlaste inspirujici pro ostatni co pisi na web.
  krypto sleduji od zacatku roku 2017.
  bod 7 – tam by to chtelo vazne se zamyslet – stranky jsou preplacany a nepusobi moc na profesionalni urovni.v jednoduchosti je sila 🙂

  rychlé a kvalitni zpravy si fanousky najde temer okamzite – preji vsem uspesny novy rok.
  koneckoncu nove ATH je taky dobrou predzvesti 🙂 – myslim,ze nebude v tomto roce vsem dnum konec a to spravne ATH nas teprve ceka – i kdyz na nej budem cekat skoro 1-2 roky :-((
  dalsiho ATH se dockame az za 5 let do toho noveho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *