Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Novoroční afirmace kreativity – Šťastný 2021! (kreativita)

Když do vás uhodí inspirace jako blesk z čistého nebe, asi nemá cenu cokoli dlouze zvažovat. Toto je novoroční seběvědomá pozitivní afirmace pro každého a jestliže ji právě čtete, pomůže i vám. Téma je jasné – kreativita.

Pozitivní afirmace do vaší mysli

Když člověk začíná s něčím novým, ale i když v něčem usilovně pokračuje, neubrání se myšlence na finance. Zde to ale nebude o tom, že byste neměli odmítat peníze, to už víte. Také vám samozřejmě neříkám, že peníze nejsou včechno, protože to už víte taky. Říkám vám, že pokud máte hlad, sežerte prostě své zábrany a jděte za hranice představ svého okolí.

Největší díla vznikají z hladu. Největší osobnosti často přicházejí z chudých poměrů. Jak říká youtuber Ivan: „black coffee, no milk, no sugar.” No, on to asi tak nemyslí, ale to jeho větě neubírá na kráse. Zkrátka, já jsem se rozhodl, že nebudu čekat na zisky a počítat zisky, ale budu počítat jen to, co vykonám.

Kreativita

Navzdory různým překážkám i životním nástrahám pokračuju v tom, co jsem si předsevzal. Pokud to tak máte, neohlížejte se nalevo nebo napravo a udělejte to, co víte, že je potřeba. V tuto chvíli inspiruji každého z vás a sebevědomě říkám, že má slova mají váhu. Bez ohledu na okolnosti, bez ohledu na čísla, právě teď a tady tvořím něco velkého.

Každý z vás si může má slova vztáhnout na sebe. Mohl jsem už být mrtvý a proto se nebudu bát udělat něco, co nikdo jiný neudělá. Jsem naprosto koncentrovaný na svůj cíl a s každým nádechem a výdechem cítím sílu a odvahu. Moje srdce bije spravedlivou silou a v žilách mi koluje oheň spalující nenávist, závist, slabosti i strach. Jsem hladový a připravený tvořit. Soustředím se na svůj cíl a moje mysl

je čistá a čerstvá jako třpyt vycházejícího slunce v kapce ranní rosy.

Cítím silnou touhu tvořit, jako malíř, který se raduje z nového čistého plátna a s každým novým tahem štětcem vytváří umělecké dílo. Moje slova jsou nástroj, mířím jimi přesně jako zapásník s katanou a stačí i jediný zásah, aby vzniklo něco nového.

TIP: „Čím dříve se přidáš, tím lépe se máš!” MicroStrategy vykoupila dip a nyní vlastní více Bitcoinu než vláda Spojených států

Dílo

Třpyt vycházejícího slunce září skrze kapku ranní rosy a paprskem dopadá na meč mojí kreativity, který se ho sebevědomě ujímá a pohrává si s jeho leskem. Jediným pohybem a celou svou silou tvaruji zařící symbol, který se rozpíná a roste. Nápis se zvětšuje, až s pozoruhodným efektem vzplane zlatým písmem, než se zvětší na úroveň celé planety. Právě tady a teď tvořím pozitivní symbol, který vizualizuji do vesmíru. Cítím, jak moje tělo zaplavuje radost, kterou pociťuje umělec nad hotovým dílem, které v jediném okamžiku zachycuje vše. Jako květ ohňostroje, který ozáří noční oblohu na oslavu Nového roku. Prostor a čas nehrají roli, když začnete být kreativní!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *