Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin překonal 20 000 dolarů! Poprvé v historii se cena hlavní kryptoměny dostala nad tuto hodnotu!

Při pohledu na aktuální cenu Bitcoinu se leckomu protočí panenky. Právě dnes se cena největší kryptoměny dostala nad 20 000 dolarů a tím konečně uzavřela celou tu tříletou kapitolu bear marketu. Právě v tuto chvíli již nad aktuální cenou není již žádná rezistence a Bitcoin vstupuje do neprobádané zóny.

Bitcoin překonal 20 000 dolarů!

V tuto chvíli je 100 % hodlerů BTC v zisku! Bez ohledu na to, za kolik kdo Bitcoin nakupoval, nikdo dnes není ve ztrátě. Je 16. prosince a zítra to budou přesně 3 roky od dosažení cca 20 000 dolarů a vytvoření vrcholu dlouhodobého cyklu. V roce 2017 se cena hlavní kryptoměny zastavila jen těsně před 20 000 USD. Totéž se stalo 1. prosince 2020, kdy jsme již zaznamenali nové ATH, ale bylo to spíš jen takové polechtání předchozích maxim. Teprve dnes se top1 kryptoměna dostala nad psychologickou rezistenci na hodnotě kulaté 20tisícovky a vytvořila tak současně úplně nové maximum.

Historický milník pro kryptomarket byl dosažen a nyní budeme sledovat, zda se Bitcoinu podaří poprvé ve své historii uzavřít denní svíci nad 20 tisíci dolarů. Všichni, kdo pravidlelně čtete KryptoHodler, víte, že tentokrát jsme již úplně někde jinde, než před 3 lety. Bitcoin je dnes vnímán jako uchovatel hodnoty

a poměrně hojně vyhledáván velkými investory a institucemi po celém světě. V roce 2017 byl bull run tlačen drobnými investory, tentokrát je růst do nových historických maxim, nad 20 000 $, podporován masivními nákupy institucionálních investorů.

Aktuální ATH na Binance

Bitcoin roste, Coinbase spadla, Kicom “letí ze dveří”

V době přípravy článku se cena krále kryptomarketu pohybuje okolo 20 800 dolarů a prudce se zmítá v návalu volatility. Bitcoin roste a Coinbase opět zaznamenala problémy. Mezitím na Binance sledujeme maximum na úrovni 20 850 dolarů, které zde BTC vytvořil kolem půl 6 večer. Coinbase již funguje a ukazuje kurz 448 tisíc korun za Bitcoin. Mezitím Kicom z Bitcoinového kanálu bouchá šampus a pouští do světa své oslavné video.

Pokud máte čím připít, tak si něco nalijte a oslavme společně pomyslným přípitkem na dálku tento milník. Vytvořením nového maxima nad 20 000 USD / BTC jsme definitivně uzavřeli tříletou kapitolu a vstupujeme do nové éry. Děkujeme, že jste tu s námi, a nyní si teprve držte klobouky. Máme před sebou rok 2021 a společně ještě zažijeme mnoho zajímavých momentů a milníků. Zůstaňte s námi.

TIP: Pokud selže fiat, pomůže Bitcoin! Nastupující senátorka USA Cynthie Lummisová je hodlerka

Video

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *