Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

„Nakupujte Bitcoin pod 20 000 $!” Co říká Robert Kiyosaki o BTC pár dní před 3letým výročím dosažení ATH

Autor knihy Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki poukázal na to, že nákup Bitcoinu pod 20 000 $ může být dobrý nápad. Najde Bitcoin nové maximum na výročí 3 let od dosažení historického maxima v roce 2017?

Robert Kiyosaki je bullish

Pokud pravidelně investujete do Bitcoinu, možná máte své maximum – nejvyšší cenu, za kterou ještě budete přikupovat. Pro někoho už je pozdě, zatímco někteří z vás každý měsíc přikupují bez ohledu na cenu. Robert Kiyosaki se na Twitteru svěřil, že je rád, že si již nějaké BTC koupil. Sám je bullish a očekává tedy další růst ceny krále kryptotrhu.

Nákup pod 20 tisíc dolarů je podle Kiyosakiho dobrý nápad. Jak víte, Bitcoin letos výrazně rostl na ceně od březnového propadu, způsobeného panikou na trzích. Z letošních minim až na maxima zvýšil svou cenu přibližně 5násobně. Mnohým by se proto jeho současná cena okolo 19 200 dolarů mohla zdát již příliš vysoká. Slavný investor a podnikatel jim vzkazuje, že by se mohli podívat také na stříbro.

Uvádí:

„Jsem rád, že jsem koupil Bitcoin. Další zastávka $ 50 k. Zeď institucionálních peněz přichází v roce 2021. Nakupte pod 20 000 $. Pokud jste minuli Bitcoin, kupte si stříbro. Stříbro je připraveno k pohybu díky Green New Deal společnosti AOC. Amerika je v potížích. Světlá budoucnost pro zlato, stříbro, Bitcoin a podnikatele.”

3 roky od ATH

Právě nyní si kryptokomunita připomíná některá výročí. Před 10 lety se odmlčel Satoshi Nakamoto. V té době Bitcoin ještě nepřekročil jeden dolar. Dnes se jeho cena blíží 20 tisícům dolarů. Zároveň jsme se přiblížili dalšímu výročí. 17. prosince 2017 Bitcoin vytvořil své historické maximum na hodnotě lehce pod cenou 20 000 dolarů za jednotku.

Zbývají jen necelé 4 dny a po mírném oživení se BTC obchoduje s aktuální cenou okolo 19 200 USD. Nejeví se tedy až tak nereálná představa, že by Bitcoin “zopakoval historii” zasažením dalšího historického maxima ve stejný den, ale o tři roky později.

Pokud jde o rok 2021, Kiyosaki věří, že se Bitcoin dostane na 50 tisíc dolarů.

TIP: Robert Kiyosaki: Zlato a stříbro jsou peníze od Boha a Bitcoin leží mimo systém

Závěr

Nákup Bitcoinu pod 20 tisíc dolarů je podle Kiyosakiho dobrý nápad. Slavný autor investiční literatury věří, že se cena BTC i díky institucím dostane na výrazně vyšší hodnoty. Další zastávka podle něj bude až na 50 tisících dolarů. A jak jste na tom vy, jaká je vaše maximální cena Bitcoinu, za kterou nakupujete?

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *