Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Elon Musk údajně plánuje spuštění nového startupu umělé inteligence – konkurence pro ChatGPT od OpenAI

Miliardář Elon Musk se údajně vrací s vlastním startupem zaměřeným na vývoj umělé inteligence. Představenstvo společnosti OpenAI opustil v roce 2018.

 

S vládou nic není náhoda: Americký zákonodárce o operaci Choke Point 2.0, která chce odstřihnout kryptosektor

 

Umělá inteligence patří k hlavním technologickým tématům roku 2023. Do značné míry za to vděčíme produktům společnosti OpenAI, jako je ChatGPT.

Musk, který společnost OpenAI v roce 2015 spoluzaložil a později opustil, se nedávno přimlouval společně s tisíci dalšími technologickcými vůdci a vědci pro pozastavení vývoje AI převyšující ChatGPT4.

Nyní by se šéf Tesly či Twitteru mohl připojit k dalším technologickým gigantům, jako je Google, Microsoft, Amazon či Alibaba, kteří spolu nově závodí také ve vývoji umělé inteligence.

Zpráva FT naznačuje, že Musk jedná se stávajícími investory do SpaceX a Tesly ohledně investic do nadcházejícího podniku AI.

Spousta lidí do toho investuje… je to skutečné a jsou z toho nadšení, dodal zdroj FT.

Údajná zjištění doplňují nedávnou zprávu, kde anonymní zdroj odhalil, že Musk pořídil téměř 10 000 grafických karet pro podporu iniciativ AI na Twitteru.

Zajímavostí pak je, že 9. března Musk založil společnost X (X.AI) a jako jejího jediného ředitele uvedl sebe. Kromě toho Musk ve firemních dokumentech změnil také název Twitteru na “X Corp” v rámci svých plánů na vytvoření “aplikace pro všechno” pod značkou “X”.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

SUSHI se zotavuje po exploitu decentralizované burzy SushiSwap, při kterém uživatelé přišli o 3,3 mil. dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *