Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

ETF analytici Eric Balchunas a James Seyffart hovoří o výrazném zvýšení šance na schválení spotových bitcoinových ETF v USA

Nedávný vývoj v případu Ripple vs. SEC a nadcházející soudní spor Grayscale budou rozhodující pro první schválení bitcoinového ETF, říkají analytici.

Podle ETF analytků Bloombergu se šance na bitcoinové ETF razantně zvýšily. Uvedli, že pravděpodobnost, že konečně vzniknou spot BTC fondy obchodované na burze (ETF) ve Spojených státech nyní vzrostly na 65 % z pouhého 1 % před pár měsíci.

Eric Balchunas a James Seyffart své závěry zdůvodnili událostmi a největší význam dávají různým novým vývojům na kryptotrhu a opětovnému podání žádostí o ETF ze strany gigantů, jako je BlackRock.

Coinbase a další veřejně obchodované společnosti mají nově povinnost zveřejnit kybernetické útoky: Nová pravidla SEC

Šance na ETF bude záviset na vítězství Grayscale nad SEC u federálního soudu, uvedl Seyffart. Vítězství Grayscale proti SEC by mohlo spustit sérii souběžného schválení všech žádostí bitcoinových ETF do konce čtvrtého čtvrtletí – koncem tohoto roku – uvedl.

Vše závisí na tom, jak moc zde chce Gensler [předseda SEC] bojovat, dodal.

Seyffart věří, že BlackRock a dohoda o sdílení s Coinbase (SSA) drasticky změnily analýzu šance spotových Bitcoin ETF – nemluvě o případu Ripple, který je méně důležitý, ale stále relevantní.

Balchunas doplnil, že zájem institucionálních gigantů, jako je BlackRock, by mohl být nejlepší možnou šancí na schválení spotového bitcoinového ETF v USA.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

SEC žaluje zakladatele HEX! Richard Schueler, známý jako Richard Heart, čelí obviněním včetně podvádění investorů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *