Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Podle Wall Street Journal Binance zprostředkovává obchody za miliardy dolarů v Číně navzdory zákazu, burza to popřela

Binance podle zprávy The Wall Street Journal umožnila obchodování s kryptoměnami za miliardy v Číně. V zemi přitom platí zákaz všech transakcí s digitálními aktivy.

Binance údajně pokračuje v provozu v Číně. Navzdory tamnímu zákazu kryptoměnových transakcí podle deníku krptoburza na své platformě zprostředkovává takové operace v hodnotě miliard dolarů měsíčně.

The Wall Street Journal dále uvádí, že jeho reportéři společně se současnými a bývalými zaměstnanci Binance vyčíslili kryptotransakce Číňanů na platformě za 90 miliard dolarů.

Americké Ministerstvo spravedlnosti žádá zrušení kauce a vazbu Bankmana-Frieda za maření vyšetřování a ovlivňování svědků

Kryptoburza popřela, že by v Číně podnikala. Tiskový mluvčí Binance uvedl:

Web Binance.com je v Číně blokován a není přístupný uživatelům z Číny.

Informace naznačující pokračující působnost kryptoburzy v Číně navzdory tamním zákazům nejsou ojedinělé. V březnu zaměstnanci Binance údajně pomohli zákazníkům v pevninské Číně obejít její identifikační procesy Know Your Customer (KYC).

Burza tehdy uvedla, že věc vyšetří a potrestá případné prohřešky zaměstnanců, kteří by to měli na svědomí. To zahrnuje ty, „možná porušili“ její vnitřní zásady, které podle ní zahrnovaly „nesprávné vyžadování nebo vydávání doporučení, která nejsou povolena nebo nejsou v souladu s našimi standardy.“

Binance 1. srpna zahájila obchodní operace v Japonsku s vřelým přivítáním od místních finančních úřadů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Měli byste se začít obávat ekonomické krize? Jim Cramer hlásí, že recese již není v dohledu a akcie zažívají bull market

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *