Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Hardwarová peněženka Ledger vstupuje do nového podnikání s platformou institucionálního obchodování kryptoměn Tradelink

Výrobce harwarových peněženek Ledger spouští institucionální obchodní platformu Tradelink. Tento krok přichází pouze týden poté, co společnost vydala bílou knihu pro svůj nadcházející nástroj pro obnovu seedů.

 

Žádost o licenci služby správy kryptoměn Binance Crypto Custody byla zamítnuta německým regulátorem BaFin

 

Ve středu 28. června Ledger zahájil svůj vpád do institucionálního obchodního technologického prostoru s první otevřenou depozitní obchodní sítí.

Síť Tradelink bude podporována širokou škálou partnerů, včetně krypto burz a OTC brokerů, jako jsou Crypto.com, Bitstamp, Huobi, CEX.IO, Wintermute, Coinsquare a tak dále.

Mezi další partnery patří správci aktiv jako Laser Digital a Hodl Group a platformy pro obchodování s digitálními aktivy jako Wyden.

Podle společnosti je Tradelink platforma podnikové úrovně poskytující úschovu, ochranu, flexibilitu a transparentnost při obchodování s digitálními aktivy institucí.

Sebastien Badault, viceprezident pro podnikové výnosy společnosti Ledger, uvedl:

Vytváříme řešení pro budoucnost, které zákazníkům Ledger Enterprise poskytne flexibilitu a zabezpečení a umožní institucím zbavit se rizika jejich podnikání.

Mezi funkce Tradelink patří mimoburzovní obchodování kryptoměn s údajně nulovými transakčními poplatky. V oznámení Ledger zdůraznil „rostoucí potřebu zmírnit vystavení rizikům třetích stran“ v kryptoměnovém prostředí.

Jeho platforma je údajně navržena tak, aby tuto potřebu splnila a umožnila podnikům komunikovat s globální sítí správců a burz bez obav z regulačních požadavků.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Býčí trhy vydělávají peníze, medvědí trhy vytvářejí příležitosti: Jak využít tržních cyklů ve svůj prospěch při investování?

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *