Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

MicroStrategy právě udělala další masivní nákup Bitcoinu! Po přidání BTC za 347 mil. USD celkově hodluje 152 333 bitcoinů

Společnost Michaela Saylora opět ve velkém nakupuje bitcoiny. MicroStrategy právě dokoupila hlavní kryptoměnu za 347 milionů dolarů.

 

Argumenty na zamítnutí trestních obvinění vznesených proti Bankman-Friedovi jsou „sporné nebo neopodstatněné:“ Soud

 

Společnost Business Intelligence oznámila, že zakoupila BTC za dalších 347 milionů USD. Po tomto nákupu se celkové držby MicroStrategy spolu se svými dceřinými společnostmi zvýšily na 152 333 BTC.

Microstrategy je známá svou dlohodobou sázkou na Bitcoin. Generální ředitel Michael Saylor o kryptoměně hovořil jako o digitálním nástupci zlata. Hovořil také o potenciálu Bitcoinu jako zajištění proti inflaci, podobně jako fyzické zlato.

Firma začala nakupovat bitcoiny v srpnu 2020 nákupem v hodnotě přes 250 milionů dolarů. Od té doby neustále přidává další jednotky krále kryptoměn do svých peněženek.

Podle příspěvku na Twitteru Michaela Saylora byl tento poslední nákup ve výši 12 333 BTC uskutečněn za průměrnou cenu 28 136 USD za 1 bitcoin mezi 29. dubnem 2023 a 27. červnem 2023.

Aktuální celková pořizovací cena bitcoinů společnosti činí přibližně 4,52 miliardy USD při průměrné nákupní ceně 29 668 USD za 1 bitcoin včetně poplatků a výdajů.

I když je tato úroveň investic do tak volatilního aktiva riskantní, pokud Bitcoin dosáhne mainstreamového přijetí, překoná bear market a dosáhne ceny 100 000 dolarů za minci či dokonce více, MicroStrategy získá punc vizionáře. Vzhledem k masivní expozici se však jedná o dvojsečnou zbraň.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Fidelity, Charles Schwab, Citadel a další… Skupina největších finančních institucí na světě spouští kryptoburzu EDX Markets

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *