Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Žádost o licenci služby správy kryptoměn Binance Crypto Custody byla zamítnuta německým regulátorem BaFin

Německý finanční regulátor údajně nebyl spokojený s žádostí největší světové kryptoburzy Binance o licencovanou službu správy kryptoměn Binance Crypto Custody.

 

Argumenty na zamítnutí trestních obvinění vznesených proti Bankman-Friedovi jsou „sporné nebo neopodstatněné:“ Soud

 

Německý finanční dozorce se rozhodl neudělit kryptoburze Binance licenci k úschově kryptoměn, uvedla ve čtvrtek zpravodajská publikace Finance Forward s odkazem na lidi obeznámené s touto záležitostí.

Zpráva uvádí, že není jasné, zda odmítnutí bylo formálním rozhodnutím Federálního úřadu pro finanční dohled (BaFin) nebo záměrem vyjádřeným v probíhajících diskusích.

I když nemůžeme sdílet podrobnosti o rozhovorech s regulačními orgány, nadále pracujeme na tom, abychom vyhověli požadavkům BaFin. Podle očekávání se jedná o podrobný a pokračující proces. Jsme přesvědčeni, že máme správný tým a opatření, abychom mohli pokračovat v našich diskuzích s regulátory v Německu, uvedl mluvčí Binance.

Navzdory úniku informace ohledně zamítnutí žádosti Binance BaFin odmítl záležitost jakkoli komentovat s odkazem na zachování profesního tajemství.

Podle dalších zpráv Binance naráží na problémy při pokusech o získání licencí i v dalších evropských státech. Společnost údajně stáhla svou žádost o schválení regulačními orgány v Rakousku či Nizozemsku. Nedávno jí navíc bylo nařízeno zastavit operace v Belgii.

Společnost uvedla, že zefektivňuje svou evropskou strategii v rámci přípravy na novou kryptoregulaci EU, která kryptofirmám umožní působit na celém jednotném trhu získáním regulačního souhlasu na jednom z těchto trhů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Býčí trhy vydělávají peníze, medvědí trhy vytvářejí příležitosti: Jak využít tržních cyklů ve svůj prospěch při investování?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *