Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

Záměrem společnosti Sony v souvislosti s novým patentem, který využívá nezaměnitelné tokeny (NFT), je větší interoperabilita zařízení. To zahrnuje nejen propojení mezi různými hrami, ale také hardwarem, jako jsou VR soupravy, počítače a PlayStation i další konzole.

 

Floridský guvernér Ron DeSantis zakáže digitální měny centrální banky (CBDC)! Připojte se, říká ostatním

 

Zábavní a herní gigant Sony Interactive Entertainment požádal o patent, který by umožnil přenos nezaměnitelných tokenů napříč hardwarem. Společnost přihlášku podala minulý týden.

Podle žádosti chce Sony pro svou vlajkovou loď PlayStation díky NFT získat něco, čemu říká interoperabilní herní zážitek z Web3. V praxi mají hráči přenášet herní aktiva mezi zařízeními, jako jsou náhlavní soupravy pro virtuální realitu (VR), tablety, počítače a smartphony.

Patentová přihláška také hovoří o možnosti zpětné kompatibility. Uvádí, že „v některých příkladech může být NFT použito napříč generacemi (např. z PS4 na PS5). Dále uvádí:

V některých příkladových provedeních může úkol zahrnovat vítězství v esportovém turnaji a digitální aktivum může být pr ostřednictvím NFT využitelné první entitou koncového uživatele ve více různých počítačových simulacích.

Zásadní informací pro hráče pak může být, že chce Sony usilovat o interoperabilitu NFT předmětů napříč produkty i jiných značek. K těm nepatří nikdo jiný, než jeden z jeho hlavních konkurentů Xbox.

Sony se takpřidává ke společnostem, které se přiklánějí k implementaci NFT. Krok koresponduje s širším trendem přibližování NFT technologie do světů sportu, hudby či her.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Biden inicioval kryptoregulace. Co bude znamenat historický výkonný příkaz pro krypto?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *