Pondělí, 15 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krkolomný obrat k „bezcenným” kryptoměnám předvedl Jamie Dimon z JPMorgan

Rok 2022 je zatím rokem teroru v podání některých vlád (1; 2), rokem rozporuplných regulací (1; 2;..) a také velkých obratů. Jamie Dimon se nyní majestátně tyčí v Decentralandu, ale jeho vlastní výroky ho od toho odrazují.

JPMorgan a „Bláznovo zlato“

Příležitost v hodnotě 1 bilionu dolarů. – Tak popsala největší banka ve Spojených státech odvětví, které vzniklo v oblastech okolo krypta, Webu 3.0 a metaverse. Společnost JPMorgan tuto příležitost hodlá využít a otevírá si virtuální salonek v oblíbeném světě založeném na blockchainu kryptoměny Decentraland.

Návštěvníky salonku Onyx Lounge, pojmenovaném po interním blockchainovém platebním systému JPMorgan, přivítá potulný tygr. Nachází se v obchodním centru Metajuku v Decentralandu a hráči, kteří jej navštíví, mohou jít nahoru a sledovat prezentaci o ekonomice kryptoměn. Všichni kolemjdoucí pak mohou obdivovat digitální portrét Jamieho Dimona.

Generálního ředitele JPMorgan, který je nyní němou předlohou portrétu v Decentralandu, si přitom pamatujeme říkat věci, díky kterým se současný vývoj zdá být nepravděpodobný. Několik perliček připomněl @twobitidiot na Twitteru:

Jamie Dimon o BTC:

2014: „Strašný uchovatel hodnoty,“

2015: „nepřežije,“ „bude zastaven,“

2016: „nikam nejde,“

2017: „podvod!”

2018: „Vážně se na to nedívej.”

2019: [Spuštění JPMCoinu.]

2020: „To není můj šálek čaje.“

2021: „Nemám o to zájem.“ „Bláznovo zlato.“ „Bezcenné.“

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

2022: Jamie Dimon má fotku v Decentralandu

Po letech, kdy JPMorgan a Jamie Dimon varovali a odrazovali své klienty i všechny ostatní od kryptoměn, se na Twitteru šíří jako meme tohle:

JPMorgan se tedy stává první bankou z Wall Street, která zaujala místo v Decentralandu, potažmo v metaverse. Banka vydala podrobnou zprávu o příležitostech, které toto odvětví skýtá. Zde uvedla:

„Metaverse pravděpodobně v nadcházejících letech nějakým způsobem pronikne do každého sektoru, přičemž tržní příležitost se odhaduje na více než 1 bilion dolarů v ročních tržbách. [..]

Tato demokratická ekonomika vlastnictví spojená s možností interoperability by mohla otevřít obrovské ekonomické příležitosti, díky nimž digitální zboží a služby již nebudou v zajetí jediné herní platformy nebo značky.”

JPMorgan v oblastech, jako je Web 3.0, kryptoměny a metaverse, nehodlá promarnit příležitost. Svým klientům však roky radili pravý opak.

 

Keep Your Coins: 6 let připravovaný zákon na ochranu kryptohodlerů představil Warren Davidson

Reklama Coinbase na SuperBowlu byla tak úspěšná, že kryptoburze spadl web

Co vám nikdo neřekne o Bitcoinu 3: Investiční rady neexistují a jsou prý zbytečné

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *