Pátek, 26 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptošlechta: Můj názor na “kulervoucí” trasformační kvantové výdělečné… Téma týdne?

Jak říkal Kryptovláďa na svém dnešním streamu: „Pokud je někdo [Čmolík] podvodník a zloděj, tak na to musí mít vysvědčení od soudu…” Takže Kryptošlechta jako taková zůstává pochopitelně nevinná, dokud nesloží závěrečné zkoušky a nezíská pravomocný rozsudek.

Co je sakra Kryptošlechta?

Pokud slovo kryptošlechta slyšíte poprvé, tak vězte, že toto označení není žádná oficiální horní vrstva kryptokomunity. Není to ani žádný uznávaný šlechtický stav či snad dokonce legitimní slovo. Již samotný fakt, že někdo s vážností o sobě prohlásí, že je kryptošlechtic, mu tedy na věrohodnosti zrovna nepřidává, že…

V roce 2019 redaktor Reflexu Jiří X. Doležal napsal toto:

„V Reflexu byl před pár lety představen léčitel Jiří Vokáč Čmolík, který obíral lidi pomocí podvodnické metody Neurorestart. Psal jsem o rodině, kterou jeho sekta rozvrátila. Po reportáži mne začal různě pomlouvat na internetu, a dokonce mi donesl vědro hnoje [ovšem omylem do televize Prima, kterou si měl po reportáži Josefa Klímy spojit s Reflexem].”

Příběh z paneláku…

Pan Čmolík, kterého Reflex i Prima zveřejnily v nelichotivém světle, tedy jako podvodníka léčitele, mezitím raději odcestoval do Střední Ameriky. Mimochodem, pokud vás zajímá, čeho konkrétně se reportáž týkala, tak redaktor Reflefu uvedl toto: „V reportáži ze seriálu Prodavači vzduchu jsem popisoval tragédii mladé rodiny, kde paní z blábolů šarlatána Čmolíka tak zblbla, že opustila rodinu.” Učarovala jí i tato slova:

„V tomto Neurorestartu 5minut vás seznámím s funkčními magickými postupy, jak se stát Čarodějem svého života. Dozvíte se, jak se napojit na vaše Vyšší Já, vaši elitní jednotku…”

Zpátky do přítomnosti, nyní si čaroděj Jiří Vokáč alias Čmolík již neříká léčitel, ale vymyslel si slovo „kryptošlechta.” A pokud mu dáte šanci a budete dostatečně dlouho otevřeni k manipulaci, očaruje i vás. Jak uvádí Design Talk: „[Čmolík] Je opět na scéně. Tentokrát se zaručenou nabídkou investice do jeho “kulervoucí” kryptoměny Kauri.”

Design Talk komentuje vizuální identitu kryptoměny [od autorů výrazu Kryptošlechta] Kauri (zdroj: Youtube)

Můj názor na kvantovou kulervoucí výdělečnou kryptošlechtu

Měl bych k tomuto problému, nazvěme si ho problém “kryptošlechta”, obecně pár slov. V první řadě – žádný zaručený jistý výdělek ve světě kryptoměn neexistuje! Vzhledem k vysoké volatilitě a mládí celého trhu není možné návratnost zaručit ani u legitimních projektů a rozhodně vám nikdo nezaručí zisk u projektu, který potřebuje v čele čaroděje, který prostřednictvím nereálných slibů [viz výše] láká naivní a nezkušené ziskuchtivce.

Tohle je tak vzdálené čemukoli, co se alespoň trochu podobá Bitcoinu či kryptoměnám, které něco kloudného řeší, že to už snad ani víc nejde. Pokud chcete být bohatí

, rozhodně uděláte lépe, když utečete co nejdál od podobných nabídek. Obecně problém typu “kryptošlechta” vidím jako problém společnosti. Je to problém lidí, kteří ztratili důvěru v sebe samé, a tak hledají někoho, koho budou následovat a on jim jako zázrakem přičaruje miliony.

Další lidé rádi citují poučky z knih, jejichž autoři se buď otáčejí v hrobech, nebo raději zavírají okna, aby jim žádný čmelík nikde nebzučel. Jedná se o věty typu „musíte věřit a úspěch se dostaví.” Ano, to je sice pravda, ale jen v případě, že na sobě pracujete, máte vlastní smysluplný cíl a dáváte si pozor, aby vám ten úspěch náhodou někdo neukradl. Neplatí to v případě, když samotný projekt, ve kterém chcete dosahovat bohatství, je postaven tak, aby bohatství dosahoval hlavně ten, kdo vás do této šílenosti navrtá, bez ohledu na to, zda v něm náhodou nepříjdete o peníze právě vy, protože, a buďme k sobě upřímní, to se pravděpodobně nakonec stane většině investorů do “kulervoucích kryptoměn”, že…

Závěr

Dlouho jsem se tak nepobavil, jako při sledování Mikýřova videa, kde Mikýř polemizuje, řekněme to tak, o  projektu “kryptošlechtice” Čmolíka.

Tento článek reflektoval můj názor, a ten je jasný. Nelíbí se mi, že je nejen slovíčko “kryptoměna”, ale i téma osobního rozvoje a síly lidského (pod)vědomí zneužíváno lidmi, kteří sami sebe nazývají “kryptošlechta” a svým chováním rozšiřují nelichotivé povědomí na kryptoměny a osobní rozvoj. Kryptoměna i osobní rozvoj jsou jen nástroje a záleží na lidech, zda je použijí k něčemu, co ostatní lidi a společnost nějak obohatí, nebo naopak na něco, čím na úkor ostatních obohatí hlavně sebe…

Co je Bitcoin (BTC) – Základy nejstarší kryptoměny a vše potřebné o bitcoinech na jednom místě [aktualizace 2020]

Bezpečnost | Důležitá pravidla při nákupu a hodlování kryptoměn a jak ochránit své krypto

Akcie Game Stop: Wall Street shortaři narazili na odpor retailu a skončili ve ztrátě

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *