Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Microsoft Bing uživatelům poskytne bezplatný přístup k Chat GPT-4 a několik zajímavých přídavných funkcí AI

Dříve měl Microsoft přístup k verzi GPT-4 chatbota Bing v „omezeném náhledu.“ Nyní oznámil jeho plnou dostupnost prostřednictvím aplikace Bing a prohlížeče Edge.

 

Cena Litecoinu je připravena na 700% zisk oproti Bitcoinu, říká Charlie Lee pouhé tři měsíce před halvingem LTC

 

Bing má získat několik velmi žádaných funkcí poháněných umělou inteligencí, které by jej mohly postavit do konkurence s předplatitelskou službou ChatGPT Plus od OpenAI.

Kromě poskytování bezplatného a neomezeného přístupu k modelu GPT-4 uživatelům Bing, Edge a Windows Microsoft také oznámil nadcházející podporu pro multimodální výstupy, historii chatů a zásuvné moduly.

Multimodální podpora umožní chatbotu Bing generovat odpovědi, které zahrnují kombinaci textu, obrázků a videí. Bude také mít schopnost generovat tabulky a grafy.

V budoucnu mají přijít integrace obsahující zásuvné moduly třetích stran pro chat Bing. Další zajímavostí je, že by měl být schopen odkazovat na předchozí relace při interakci s uživateli:

Postupem času zkoumáme, jak udělat vaše chaty více personalizované tím, že do nových konverzací vneseme kontext z předchozího chatu.

Služba ChatGPT Plus od OpenAI stojí 20 dolarů měsíčně za přístup k modelu GPT-4, přičemž pouze model GPT-3.5 je u OpenAI volně přístupný.

Tento rozpor vyvolal určitý zmatek u uživatelů, protože společnosti se v podstatě spojily poté, co Microsoft investoval 10 miliard dolarů do OpenAI.

Podle Microsoftu se jeho vyhledávač nyní může pochlubit 100 miliony uživatelů, zatímco přidání Bing AI na hlavní panel Windows mu dává potenciální globální dosah více než půl miliardy uživatelů měsíčně.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Tento stát utratil 5 % svého HDP na nákup bitcoinových těžařů: Bhútán je strůjcem nového skoku v akceptaci BTC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *