Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Může Solana (SOL) konkurovat Ethereu? Influencer InvestAnswers věří, že je oproti ETH podhodnocená a může překvapit

Anonymní analytik známý z YouTube kanálu InvestAnswers říká, že ethereový konkurent Solana má stále vše, co je potřeba k tomu, aby mohl konkurovat největšímu altcoinu na trhu.

 

MicroStrategy právě udělala další masivní nákup Bitcoinu! Po přidání BTC za 347 mil. USD celkově hodluje 152 333 bitcoinů

 

V novém videu youtuber říká svému početnému publiku, že tržní kapitalizace ETH je 40krát vyšší než hodnota SOL a klade si otázku, zda je ETH skutečně 40krát lepší než SOL.

Analytik uvedl:

Ethereum je 40x cennější než Solana.

Tržní kapitalizace je 40x větší, a pokud započítáte všechny 2. vrstvy (Optimismus, Matic, Arbitrum atd.), je to mnohem víc. Je tak 50x větší. Otázkou je, zda všechna data dávají smysl.

Pokud se Solana dokáže udržet nad vodou a pokud neexistuje žádný zabiják SOL, který by vyšel lépe, levněji, rychleji a měl více DApps (decentralizovaných aplikací), pak by na základě těchto údajů mohlo mít Ethereum před sebou vyzyvatele…

Jen se sami sebe zeptejte, je Ethereum 40x lepší, protože má 40x větší tržní kapitulaci?

InvestAnswers dodává, že Ethereum bude nadále velký chain, kde se budou dít velké věci. Nicméně naznačil, že Solana má také potenciál a mohla by alespoň částečně stáhnout náskok ETH.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Drakonickou 39% daň z kryptoměn na Slovensku vystřídá rozumné zdanění a 7% daň při prodeji po 1 roce od nákupu

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *