Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nejrychlejší kůň závodu je zpět? Bitcoin bude i nadále překonávat zlato, říká Bernstein Investment Research

Společnost Bernstein Research z Wall Streetu se drží Bitcoinu jako zajištění proti potenciální ekonomické recesi a znehodnocení amerického dolaru.

 

Bankrotující FTX obnovila aktiva ve výši 7,3 miliardy dolarů, podle právníků v budocnu zváží restart kryptoburzy

 

Analytici Bernstein Research uvedli, že zatímco zlato se stává čím dál atraktivnějším, o Bitcoin je nižší zájem, přestože nabízí lepší výnosy. Podle společnosti však bude výkonnost digitální měny nadále překonávat žlutý kov.

Přestože je Bitcoin letos nejvýkonnějším aktivem (od začátku roku vzrostl přibližně o 71 %), existuje jen omezené přesvědčení, že se jedná o strukturálně nový bitcoinový cyklus a že se Bitcoin dočká nových alokací.

Analytici společnosti Bernstein náklonnost ke zlatu, ale ne k Bitcoinu přirovnávají k „nenávisti vůči nejrychlejšímu koni.” Bitcoin přitom podle analytiků překonal zlato 2,9x za přibližně 3,5 roku během covidového “tisku peněz.”

Když dojde k masivnímu znehodnocení peněz, zatímco Bitcoin i zlato rostou, Bitcoin překonává zlato.

Zpráva přichází asi týden od doby, kdy generální ředitel giganta VanEck Jan van Eck předpověděl, že zlato i Bitcoin jsou připraveny na víceleté bull runy uprostřed bankovní krize s možností ekonomické recese.

Zatímco existují i výjimky, řada hodlerů a kryptoměnových investorů nepovažuje zlato a stříbro za konkurenční aktivum vůči Bitcoinu, ale naopak ho podporují. Hlasitým zastáncem investiční kombinace Bitcoinu a investičních kovů v portfoliu je například Robert Kiyosaki.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

SUSHI se zotavuje po exploitu decentralizované burzy SushiSwap, při kterém uživatelé přišli o 3,3 mil. dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *