Středa, 29 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bankrotující FTX obnovila aktiva ve výši 7,3 miliardy dolarů, podle právníků v budocnu zváží restart kryptoburzy

Platforma, na kterou by řada kryptonadšenců nejraději zapomněla, kdyby současně nečekali, zda se jim vrátí aspoň část ztracených prostředků – FTX – hovoří o možném restartu.

 

Rakouská banka Raiffeisen s masivní pozicí v Rusku zavírá účty českým kryptosměnárnám po akvizici Equa bank

 

Neúspěšná kryptoměnová burza Sama Bankmana-Frieda se může vrátit zpět! Nicméně, i kdyby k tomu nakonec došlo, jen málokdo by využil služeb kryptoburzy, která podlehla kolapsu po kolosálním nedostatku interních standardů.

FTX vyhlásila bankrot v listopadu 2022 a nyní může podle právního týmu, který stojí za dlužníky, v budoucnu zvažovat restart. To by zákazníkům poskytlo vytouženou možnost výběru, na kterou čeká asi 1,1 milionu věřitelů.

Podle právního týmu FTX také zváží restartování svých kryptoburzových operací, k čemuž by mělo dojít někdy ve druhém čtvrtletí roku 2024.

Při slyšení u amerického konkurzního soudu pro okres Delaware z 12. dubna právníci Sullivan & Cromwell zastupující FTX uvedli, že kryptofirma získala zpět zhruba 7,3 miliardy dolarů v likvidních aktivech.

Na stejném slyšení konkurzní soudce zamítl návrh, který by soudu umožnil upřednostnit proplacení právních poplatků bývalého generálního ředitele FTX Sama Bankmana-Frieda.

Konkurzní soudní řízení následovalo po oznámení dlužníků, že švýcarský soud vyhověl návrhu na prodej FTX Europe AG – evropské pobočky firmy. Ta byla součástí konkurzního řízení spolu s dalšími 133 dceřinými společnostmi FTX.

 

Bitcoin právě klesl o 1200 dolarů za méně než 30 minut uprostřed problémů Silvergate

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

SUSHI se zotavuje po exploitu decentralizované burzy SushiSwap, při kterém uživatelé přišli o 3,3 mil. dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *