Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Prezidentský kandidát Robert Kennedy Jr. říká, že Bitcoin nabízí únikovou cestu z rostoucí dluhové bubliny země

Kandidát na pozici prezidenta USA Robert F. Kennedy Jr. věří, že Bitcoin ale i další kryptoměny mohou veřejnosti poskytnout pomoc při útěku z finančního systému, kde uvidíte splasknout bublinu.

 

S vládou nic není náhoda: Americký zákonodárce o operaci Choke Point 2.0, která chce odstřihnout kryptosektor

 

Kennedy, který nedávno oznámil, že kandiduje v prezidentské kampani v roce 2024 za Demokratickou stranu, obvinil Bidenovu administrativu z toho, že zahájila “nepřátelské útoky” proti kryptoměnám.

Mezi lety 2008 – 2022 se Fed spojil s hrstkou velkých bank, aby vytiskly 10 bilionů dolarů – deset století bohatství za 15 let – což byla pro bankstery bonanza, uvedl Kennedy.

Kryptoměny jako Bitcoin poskytnou veřejnosti únikovou cestu ze zóny rozstřiku, jakmile tato bublina nevyhnutelně splaskne. Bílý dům se tedy spolčuje s bankstery, aby nás všechny udržel v pasti bubliny ziskuchtivosti a kontroly.

Americký enviromentální právník, který je synovcem prezidenta Johna F. Kennedyho, kritizoval také vývoj digitální měny centrální banky (CBDC). Podle politika by CBDC v USA vytvořila „kluzký svah k finančnímu otroctví a politické tyranii.“

Podle Federálního rezervního systému je cílem služby FedNow, která má být spuštěna v červenci, umožnit podnikům a jednotlivcům posílat a přijímat okamžité platby. Fed sice neuvedl, že by plánovali využívat CBDC ke zpracování plateb, ale může to tam podle kritiků směřovat.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Omezená zásoba BTC povede k ceně 10 000 000 uprostřed kolapsu USD: Investor do těžby zlata a stříbra Larry Lepard

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *