Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Odliv z Huobi pokračoval o víkendu dalšími 64 miliony dolarů! Kryptoburza čelí zvěstem o hluboké insolvenci a vyšetřování

Kryptoměnová burza Huobi zaznamenala mezi 5. a 6. srpnem odlivy v hodnotě 64 milionů dolarů uprostřed přetrvávajících zvěstí o její insolventnosti a vyšetřování jejího vedení v Číně.

Platforma pro obchodování kryptoměn o víkendu zaznamenala další odlivy kryptoměn. Ty jen za poslední měsíc vedly k tomu, že celková uzamčená hodnota (TVL) burzy klesla z více než 3 mld. USD na 2,49 miliardy dolarů do této chvíle.

Zvěsti, že vedení burzy bylo zatčeno v Číně, se poprvé objevily 4. srpna jako součást údajného vyšetřování obchodů burzy s hazardními platformami. Mluvčí Huobi v rozhovoru pro Cointelegraph označil tvrzení za falešné zprávy.

Americké Ministerstvo spravedlnosti žádá zrušení kauce a vazbu Bankmana-Frieda za maření vyšetřování a ovlivňování svědků

Kryptoburza to popřela také na X (dříve Twitter) jako FUD a uvedla, že takové fámy jsou nepravdivé a že se burze „momentálně daří dobře.“

Další zvěsti se týkají problémů s platební schopností. Agel investor a výkonný ředitel společnosti Fintech Adam Cochran v řadě příspěvků poznamenal, že firma by mohla být insolventní kvůli nesrovnalostem v jejích rezervách Tetheru (USDT).

Podle Cochrana je Huobi hluboce insolventní.” Důvodem je rozdíl mezi deklarovanými zůstatky uživatelů. Podle dat získaných z “merkle-tree proof-of-reserves” auditu, který tvrdí, že „uživatelé Huobi mají drženo 630 milionů USD v USDT,” by měl zůstatek v peněžence činit 631 milionů USDT.

Podle údajů DefiLlama ze 6. srpna však držely peněženky Huobi dohromady pouze 72 milionů USD v USDT a USDC.

“Vedlejší” výnosy Coinbase přesáhly zisky z obchodování kryptoměn díky dohodě Blackrock a institucionálnímu zaměření

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *