Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Sociální síť X (dříve Twitter) bude financovat soudní ochranu každého uživatele, který byl propuštěn za aktivitu na síti

Kdokoli bude propuštěn, nebo s ním bude špatně jednáno na základě toho, jaký obsah zveřejňuje či lajkuje na sociální síti X, získá podle Elona Muska finanční podporu od společnosti na svou obranu u soudu.

Elon Musk v pozici majitele Twitteru, nově X, opět potvrzuje svůj slibovaný důraz na svobodu slova. Miliardář nově oznámil podporu lidí, kteří se setkají s tím, že s nimi v práci bude špatně jednáno za to, že se jim líbí nebo publikovali určitý obsah.

Musk řekl, že budou podporovány žaloby jakéhokoli rozsahu. Uvedl:

SEC žaluje zakladatele HEX! Richard Schueler, známý jako Richard Heart, čelí obviněním včetně podvádění investorů

Pokud s vámi váš zaměstnavatel zacházel nespravedlivě kvůli tomu, že jste na této platformě něco zveřejnili nebo se vám to líbilo, uhradíme váše právní výlohy. Bez omezení. Prosím, dejte nám vědět.

Příspěvek do této chvíle vidělo přes 112 milionů uživatelů a má asi 751 tisíc lajků.

Miliardář, který se sám označil jako „absolutista svobody projevu,“ usiluje o to, aby sociální síť X neměla žádné prvky cenzury obsahu, zejména pokud jde o politické a ideologické názory. Koncem milulého roku de facto vyhlásil válku “cancel culture.”

Platforma prošla v červenci rebrandingem z Twitteru na X v rámci Muskovy snahy vytvořit z ní „aplikaci pro všechno.“

“Vedlejší” výnosy Coinbase přesáhly zisky z obchodování kryptoměn díky dohodě Blackrock a institucionálnímu zaměření

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Sdílejte naše články a podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *