Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Paralelní polis rozdává kávu zdravotníkům – můžete pomoct!

Rozhodnete se podpořit iniciativu Paralelní polis? Z místa, které navštěvují mnohé osobnosti z kryptosvěta a kde si za svůj Bitcoin můžete dopřát kávu… Nyní vzniká další zajímavá ukázka toho, jak kryptokomunita umí pomáhat.

Paralelní polis rozdává kávu zdravotníkům

Zdravotníci to v těchto časech nemají vůbec lehké a na jejich práci závisí lidské životy. Někteří jsou v karanténě a ti, kteří zůstávají v první linii, pečují o pacienty s onemocněním Covid-19 i o všechny ostatní. I vy je můžete potřebovat.., ne, že bychom vám to přáli. Každopádně i proto dává smysl, že se známá nezisková organizace zaměřená na Bitcoin, decentralizaci a kryptoanarchii rozhodla podpořit právě zdravotnický personál. Uvádí:

„Pokud je v Paralelní Polis něco, co dokážeme dobře, je to vaření lahodné kávy; malý zázrak, který pomáhá milionům lidí zvládnout náročný den.”

Proto se rozhodli, že naloží svou “mobilní kavárnu Decentruck” co největší zásobou kávy a vydali se do nemocnic, kde po celý den rozdávají zdravotníkům kávu zdarma

.

TIP: 1. prosince 2020 Bitcoin oficiálně dosáhl svého All-Time-High! Po třech náročných letech plných změn

Pomůžete i vy?

Paralelní polis funguje díky dobrovolným darům. Také v případě zlepšování nálady zdravotníkům pomocí kávy zdarma bude potřeba, aby se kryptoměnová komunita připojila pomocí darů. Můžete se zapojit i vy a ukázat, že Bitcoin dokáže pomáhat.

Za každých 5 dolarů v BTC uvaří zaměstnanci Paralelní polis zaměstnancům vybraných nemocnic 10 káv. Svůj Decentruck již parkují u nemocnice Bulovka, která je centrem bojové zóny COVID-19 v Praze. Zde budou do 6. 12. a poté se vždy na 13 dní vydají do dalších pražských nemocnic, konkrétně do Vojenské nemocnice, Thomayerovy nemocnice a Ikem.

Kliknutím sem se dostanete na stránku iniciativy, kde můžete darovat částku dle svého uvážení.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *