Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Sobotní Přehled Posledních NEWS (#SPPN9) – Patří kryptokomunita na Facebook?

KryptoHodler vás pravidelně zásobuje pěknou řádkou novinek a informací z kryptosvěta i o jednotlivých mincích a tokenech. Dnes je sobota, a to znamená, že je tu další díl našeho pravidelného přehledu SPPN. V dnešním díle se vás zeptáme: „Patří kryptokomunita na Facebook?”

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Druhá půle tohoto týdne začala nepříznivě pro Českou republiku. Naše vláda plánuje implementovat směrnici EU přísněji, než je nutné. Nová pravidla, pokud se zákon skutečně v této podobě stane platným, ohrozí konkurenceschopnost naší země ve světě nových technologií či kryptoplateb.

Minulý bull market byl tažen ICO, tento bude zřejmě spíše o spolupráci s podniky a rozvoji blockchainových projektů firem, včetně těch obrovských jako Amazon. Ten podle nových informací plánuje postavit reklamu na blockchain, projekt je zatím v plenkách.

Hacken udělil významnou poctu kryptoměně VeChain. Tento projekt s 2000člennou komunitou etických hackerů, kteří pomáhají chránit mnoho obrovských systémů, se domnívá, že VET má velmi bezpečný blockchain s velkým potenciálem. Rozhodli se proto, že na jeho síť přesunou svůj token.

Mezitím Coinbase veřejně odhalila, že se stala terčem dlouhodobého a velmi sofistikovaného pokusu o hack. Útočník použil několik nástrojů k tomu, aby pronikl k lákavé odměně ve formě obrovského množství prostředků, které Coinbase spravuje. Burza volá po sdílení informací a spolupráci napříč kryptoburzami a dalšími platformami, aby byli na další promyšlené útoky lépe připraveni.

Patří kryptokomunita na Facebook?

Někteří z vás nám psali, že kryptokomunita nepatří na Facebook. Nás toto téma zaujalo a rádi bychom tuto otázku sdíleli našim čtenářům. Myslíte si, že kryptokomunita (ne)patří na Facebook? A existuje již nyní podle vás nějaké lepší varianta? Kryptokomunitu na fb mimochodem najdete ZDE.

TIP: Já jsem se tomuto tématu věnoval také na svém blogu. Pokud byste po přečtení aktuálních novinek měli zájem, můžete si můj blog na toto téma přečíst ZDE.

Zpět k NEWS. Indická vláda potvrdila, že plánují plošný zákaz kryptoměn v zemi. To je bezpochyby velmi negativní zpráva nejen pro kryptoměny jako takové, ale především pro samotnou Indii. Dá se předpokládat, že tento přístup zpomalí rozvoj země a uškodí Indům. Ti sice budou kryptoměny pravděpodobně používat tajně dál, avšak stejně jako jiné zakázané věci, i tento zákaz zvýší míru násilné kriminality při obchodování, nemluvě o zastavení rozvoje země v oblasti moderní technologie.

Zatímco dominance Bitcoinu naráží na dvouletá maxima a altcoiny krvácí, vyšla také zpráva, že Bitcoin je aktuálně ziskový v 98,66 % své více než desetileté existence. Téměř každý hodler Bitcoinu je nyní “šéf”, díky své trpělivosti. Tak doufejme, že hodleři i nadále budou slavit úspěch a radost a třeba se někteří dočkají také bohatství.

Závěrečná zpráva se týká blockchainového mobilu. Ano, takový již existuje, jmenuje se HTC Exudus a nyní mu bude pomáhat ve vývoji zakladatel Litecoinu Charlie Lee. Navíc zřejmě zařídil, aby tento smartphone podporoval Litecoin.

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Česká Republika Plánuje Přísnější Kryptoregulace, Než Vyžaduje Brusel

Amazon Plánuje Postavit Reklamu na Blockchain

Hacken | “White Hat Hackeři” migrují na síť VeChainThor (VET)

Dominance Bitcoinu se Blíží 70 % – Altcoiny ve Výprodejích!

Coinbase Ohlásila Sofistikovaný Hackerský Útok – Burza Odolala

UPDATE: Co Znamená Plánovaná Implementace Směrnice EU pro Český Kryptosvět?

Indická Vláda Potvrdila – Zákaz Kryptoměn v Zemi Bude!

Hodleři Bitcoinu jsou “Šéfové” – Byl Ziskový po 98,66 % své Existence

Blockchainový Smartphone HTC Exodus bude Podporovat Litecoin

Závěr

Tak co se týče politické scény, tento týden nám opět ukázali, že mnoho z nich ještě neumí spolupracovat s odborníky v oblasti nových technologií na smysluplných regulacích. Česká republika by mohla být v kryptosvětě velmocí. Můžeme jen doufat, že politici své postoje k přehodnotí a než udělají zákon, nejprve se poradí s odborníky.

Dnešní otázka je jasná, patří kryptokomunita na Facebook? Napište nám, proč podle vás ano, nebo proč ne. Děkujeme. 🙂

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *