Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Společnost Apple v tichosti smazala bitcoinový white paper z nejnovější beta verze operačního systému po upgradu

Do nedávna byl bitcoinový white paper součástí všech počítačů s operačním systémem Apple prodaných za několik posledních let. Společnost teď nečekanou či nechtěnou propagaci hlavní kryptoměny v tichosti ukončila.

 

Blížící se “FedCoin” bude nástrojem pro sledování lidí ve stylu Orwellova 1984: Kiyosaki ostře kritizoval CBDC

 

Apple nezveřejnil, jak se do jeho OS dostal hlavní dokument popisující Bitcoin, který Satoshi Nakamoto vydal ještě před jeho spuštěním či první transakcí.

Největší světová technologická společnost odstranila testovací aplikaci pro skenování s názvem Virtual Scanner II. Po aktualizaci na nejnovější beta verzi MacOS Ventura 13.4 je bílý papír o bitcoinech pryč.

Upozornil na to zpravodajský web 9to5Mac zaměřený na Apple. To, že kopie PDF bílého papíru o bitcoinech Satoshiho Nakamota byla dodána s každou kopií MacOS za posledních cca pět let, odhalil blogový příspěvek z 5. dubna od technologa Andyho Baia.

Bitcoinový dokument byl nalezen v rámci Virtual Scanner II v macOS. Zatímco převládající názor tvrdil, že šlo o vtip či tajný čin nějakého bitcoinového nadšence mezi vývojáři Apple, objevily se i divočejší teorie.

Asi tou nejdivočejší je, že by zakladatel Apple Steve Jobs mohl být současně zakladatelem Bitcoinu Satoshi Nakamotem. Na první pohled přitažené za vlasy, říkáte si. Pravdou však je, že odmlčení Nakamota a smrt Jobse mají jednu věc společnou – rok 2011. Náhoda?

Kdo ví. Jisté je, že současné vedení Apple nemá smysl pro vtipnou stránku věci a white paper odstranili z nejnovější verze operačního systému Mac.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Exploit peněženky MetaMask není zdrojem masivního hacku Monahanové: Krádež 5 000 ETH za 10 mil. USD z OG účtů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *