Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Uživatelům krachujího Voyageru mohla pomoct dohoda o akvizici burzou Binance, SEC a další regulátoři řekli: NE!

Dohodu o akvizici Voyageru kryptoburzou BInance již schválil soud. Uživatelé se těšili, že dostanou svoje peníze zpět v lepším poměru, pak ale přišla komise SEC a dohodu smetla ze stolu.

 

Blížící se “FedCoin” bude nástrojem pro sledování lidí ve stylu Orwellova 1984: Kiyosaki ostře kritizoval CBDC

 

Binance US odstoupila od své dohody o akvizici aktiv společnosti Voyager Digital. K ostrému obratu od prakticky vyjednané akvizice došlo poté, co již dohodu schválil soudce konkurzního soudu.

V oznámení na Twitteru bývalý krypto broker Voyager popsal ukončení restrukturalizační dohody v hodnotě zhruba 1,3 miliardy dolarů jako „zklamání.“ Nicméně uvádí, že se zákaznici dočkají alespoň určité platby:

Dnes jsme obdrželi dopis od Binance o ukončení smlouvy o koupi aktiv. I když je tento vývoj zklamáním, náš plán podle kapitoly 11 umožňuje přímou distribuci hotovosti a kryptoměn zákazníkům prostřednictvím platformy Voyager.

Binance US upustila od své dohody o získání aktiv Voyageru kvůli tomu, co popsala jako nepřátelské regulační klima:

I když jsme v průběhu celého procesu doufali, že pomůžeme zákazníkům Voyageru v přístupu k jejich kryptoměnám, nepřátelské a nejisté regulační prostředí ve Spojených státech zavedlo nepředvídatelné provozní prostředí, které ovlivňuje celou americkou podnikatelskou komunitu.

Voyager patřil mezi kryptofirmy, které loni zkolabovaly po rychlé implozi tokenů Terra (LUNA) a UST. Společnost vyhlásila bankrot podle kapitoly 11 v červenci.

Odstoupení od dohody přidává další překážku pro Voyager, který se snažil získat finanční prostředky prostřednictvím prodeje aktiv, aby splatil závazky věřitelům.

Dohodu schválila velká většina věřitelů Voyageru, kteří hlasovali, a konkurzní soudce Michael Wiles. Výbor zastupující tyto věřitele v konkurzním řízení na Twitteru uvedl, že je „neuvěřitelně zklamán“ a „vyšetřuje potenciální nároky“ vůči Binance.US.

Právníci vlády USA, včetně Komise pro cenné papíry a burzy, se snažili transakci zablokovat a tvrdili, že některá aktiva zapletená do transakce, včetně potenciálně tokenu VGX Voyageru, by mohla představovat neregistrované cenné papíry. V nedávném právním spisu právníci Voyageru varovali, že rozpad dohody by mohl stát více než 1 milion věřitelů společnosti dalších 100 milionů dolarů.

Ústup Binance US přichází poté, co její mateřskou společnost minulý měsíc Commodity Futures Trading Commission (CFTC) obvinila z porušování pravidel pro deriváty.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Kryptoburza Coinbase podala žalobu na americkou komisi pro cenné papíry (SEC) kvůli mlčení o kryptoregulaci

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *