Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

#SPPN 31 | Kolik žárovek je potřeba ke slavnostnímu rozsvícení loga BTC?

Po možná nejzajímavějším týdnu tohoto roku tu máme další středu a další díl SPPN na vašem oblíbeném webu o kryptoměnách. Nevíme, kolik policajtů je třeba k výměně žárovky, ale víme, že slavnostní rozsvícení loga BTC by mělo být možné i bez použití žárovek. Otázkou je, máme co slavit?

Co je SPPN?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. News na Hodlerovi jsou trochu jako jízda metrem. Zatímco ostatní čekají na červenou, vy už dávno znáte všechny podstatné informace.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Jedná se o zkratku pro středeční (sobotní) přehled posledních NEWS a vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nemají čas číst novinky denně, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní, včetně stručného pohledu na kryptomarket.

Kolik žárovek svítí v kryptokomunitě?

Naše komunita je plná úžasných lidí, přestože to někdy vypadá, že tomu tak není. Musím říct, že ačkoli jsem byl z CZ/SK kryptokomunity v minulsti velmi zklamán, nyní již věřím, že je zde řada skvělých členů.

Proč jsem byl zklamán? To je jednoduché, několik jedinců se tu chová, jako by spolkli veškerou moudrost světa a útočí na ostatní. Možná se v některých případech jedná o starší členy kryptokomunity, kteří se teď cítí, že jsou něco víc, než vy ostatní, možná je to jen parta trolů.

Tito lidé ve mě vyvolali dojem, že naše komunita je doslova toxická. Jenže pak jsem zjistil, že nic není tak špatné, jak se může zdát a ani naše komunita není. Řada z vás je naopak velmi přející a podporující. Kryptokomunita díky vám doslova svítí, a to i bez použití žárovek.

Svit bez žárovek

Asi jste si museli říkat, co myslíme tím rozsvicováním žárovek a loga BTC. Mysleli jsme to následovně. Youtuber Kicom ve svém studiu jedno takové logo má. Toto logo svítí v jeho videích a logicky tedy bude svítit i pro nás, kdykoli natočí nové video.

A nyní pointa. Toto logo nám svítí díky tomu, že vy a další lidi sledují jeho videa a dávají mu podporu, díky které to může dál dělat. V jistém smyslu toto logo BTC symbolicky pohání každý z vás, kdo podpořil Kicoma, nebo jiné youtubery či autory, kteří pracují na tom, aby měl Bitcon i ostatní kryptoměny u nás určité zázemí a dostupné info.

Vy jste to světlo, díky kterému můžeme jít dál a jen díky vaší podpoře to můžeme dělat. Jen díky vám může logo Bitcoinu zazářit i bez žárovek. Káždý milý komentář či donate

může někomu z nás dodat sílu v tom, aby mohl dělat dál to, co dělá.

Po minulém týdnu, který byl skutečně mimořádný, to zatím vypadá na úplně obyčejnou středu. Je stejně obyčejná, jako každý z nás, ale pravda je, že žádný moment se již nikdy nebude opakovat a ve skutečnosti je proto každá chvíle vzácná a neopakovatelná. Stejně tak je i každý z vás v něčem jedinečný a neopakovatelný.

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Kryptomarket | NEO, TRON a další čínské kryptoměny zaznamenávají vysoké zisky

Je čínské FOMO větší než Bakkt, Libra a ETF?

Bakkt spouští kryptoplatební spotřebitelskou aplikaci pro maloobchody

Binance bere 250 000 $ ročně od Blockstack: „Není to poplatek za zalistování”

Bitcoinový youtuber obdržel největší donate v historii CZ/SK YouTube

BCH halving může být katastrofa pro tuto kryptoměnu

Kryptomarket

V době přípravy článku se BTC obchoduje za cca 209 tisíc korun, nebo 9 135 USD . Podíl krále na kryptomarketu sahá do výše 67,4 %, což odpovídá mírnému poklesu od minulého dílu, kdy po prudkém růstu ceny stoupla i dominance Bitcoinu na téměř 69 %. Zatím tedy trh mírně skorigoval 33% růst ze závěru minulého týdne, kdy se Bitcoin otřel až o hranici 10 tisíc dolarů.

V tuto chvíli je to vše a počkejme si na další průběh. Stále platí, že nejdůležitější je pro nás sledovat cenu z dlouhodobého hlediska.

Závěr

I bez žárovek může naše komunita zazářit. Je obyčená středa a končí obyčejný díl SPPN na neobyčejném webu o kryptoměnách KryptoHodler.cz. Děkujeme každému, kdo umí ocenit práci našich kolegů či nás samotných, protože si ani neuvědomujete, jak je to pro nás důležité. Každý z nás je tak trochu snílek, který doufá, že by si mohl točením vidí, psaním článků či něčím takovým vydělávat na živobytí. A jste to vy, díky komu třeba člověk jako Kicom může nyní skutečně věřit, že k tomu může dojít. A to je skvělé!

 

-Kytka (Steemit, Publish0x, facebook)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Co číst dále?

Bitcoinový youtuber obdržel největší donate v historii CZ/SK YouTube

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *