Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních NEWS (#SPPN2)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení středečního přehledu posledních NEWS (SPPN). Opět tu máme souhrn novinek a zpráv. Tento týden začal velmi zajímavě, Tether udělal neskutečnou botu, Litecoin o sobě dává vědět a navazuje partnerství a Facebook měl zástupce v kongresu USA. Pojďme se na to společně podívat.

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Litecoin svým fanouškům a celé komunitě dokazuje svoji aktivitu. Navázal zajímavé partnerství s týmem amerického fotbalu, chystá se na summit v Las Vegas a navštívil svého cestovního partnera. Tether, který stále čelí problémům a soudní žalobě, omylem zdvojnásobil celkové množství USDT.

Facebook se svojí Librou nadále víří vody a přitahuje pozornost politiků po celém světě. Během jeho návštěvy v kongresu, kde dostal naloženo od senátorů USA, Bitcoin i zbytek kryptomarketu zaznamenal prudký pád.

Zatímco Francie chce být průkopníkem v oblasti regulací blockchainu a kryptoměnových společností, šéf Republikánské strany USA věří v sílu blockchainu, který v oblasti soukromí uživatelů poskytne lepší ochranu bezpečí a soukromí uživatelů, než by to zvládli regulátoři.

Rusko mezitím své rozhodování o regulacích kryptoměn odkládá a zřejmě k němu přistoupí na podzim. Z Indie pak stále přicházejí rozpačité zprávy o zatím nepotvrzeném návrhu zákona, který chce pod extrémně přísnými tresty zakázat kryptoměny. Avšak s výjimkou jedné, kterou by měla vydávat jejich centrální banka.

Dnešní SPPN pak uzavírá tisková zpráva analytické a poradenské společnosti v oblasti IT – ARC. Ti předpovídají, že využití blockchainu v oblasti zdravotní péče prudce poroste a v roce 2026 přesáhne 1,7 miliardy dolarů.

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Litecoin se Stává Oficiální Kryptoměnou Miamských Delfínů

Neuvěřitelný Omyl Tetheru – Nechtěně Vydali 5 Miliard USDT!?!

Objevil se Nepotvrzený Návrh Zákona Banující v Indii Všechny Kryptoměny Kromě Digitální Rupie

Šéf Republikánů USA Vyzdvihuje Decentralizovaný Blockchain Místo Regulací

Rusko Odkládá Rozhodování o Budoucnosti Kryptoměn v Zemi

Bitcoin Padá Během Senátního Jednání Facebooku o Kryptoměně Libra

„Evangelista” Litecoinu Navštívil Cestovního Partnera pro Nadcházející Summit v Las Vegas

Francie Průkopníkem | Dá Kryptoměnám včetně ICO Zelenou – Letos Předsedá Summitu G7

ARC: Blockchain ve Zdravotnictví Dosáhne 1,7 miliardy USD do roku 2026

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *