Výrobce hardwarových peněženek Ledger plánuje integraci DeFi po získání 380 mil. dolarů

ledger, peněženka, hw, hardware, hardwarové, decentralizované

Společnost Ledger, jeden z předních výrobců hardwarových krypto peněženek, získal 380 milionů dolarů, aby přivítal ekosystém DeFi.

Ledger si zvýšil kapitál

Pokud jde o bezpečné uložení kryptoměn, hardwarové peněženky jsou pro hodlery velmi důležité zařízení, které držitelům kryptoměn pomáhá udržet své prostředky v bezpečí. Francouzská technologická a digitální společnost Ledger, známá svými hardwarovými peněženkami Ledger Nano S a Nano X, oznámila dokončení kola získávání finančních prostředků řady C v hodnotě 380 milionů dolarů, po kterém získala tržní ocenění ve výši 1,5 miliardy dolarů.

“Toto oznámení série C znamená přechod společnosti Ledger z přední společnosti zabývající se zabezpečením digitálních aktiv na bezpečnou bránu do celého ekosystému digitálních aktiv,” uvedl v prohlášení generální ředitel společnosti Ledger Pascal Gauthier a dodal:

„Toto odvětví se rychle stává hlavním proudem a přetváří celý finanční sektor i mimo něj.”

Jak uvedla agentura Reuters, nejnovější kolo financování řady C vedla společnost 10T Holdings a mezi dalšími zapojenými investory byla společnost Financiere Agache, jednotka Bernarda Arnaulta, francouzského miliardáře v oblasti luxusního zboží, který řídí společnost LVMH.

Plán zahrnuje DeFi

„Jsme hrdí na to, že jsme součástí tohoto hnutí již sedm let. Od roku 2014 jsme prodali více než 3 miliony hardwarových peněženek ve 190 zemích a na Ledger Live máme více než 1,5 milionu uživatelů měsíčně,” uvedl výrobce hardwarových peněženek se sídlem v Paříži ve svém oznámení.

Ledger dále shrnuje, na jaké oblasti bude nová investice řady C využita. Konkrétně s novými 380 miliony dolarů plánuje:

  • Inovovat své hardwarové produkty, včetně nových připravovaných produktů.
  • Přidat do služby Ledger Live nové transakční služby, jako jsou decentralizovaná finanční řešení (DeFi!).
  • Integrovat nové služby třetích stran prostřednictvím vývoje vlastního operačního systému.
  • Podporovat podniky prostřednictvím řešení Ledger Enterprise Solutions.

Výrobce dále uvádí, že hodlá rozšiřovat své globální zaměření. Ohledně podporovaných digitálních aktiv pak uvádí: „Očekáváme, že ekosystém se bude diverzifikovat nad rámec kryptoměn a zahrne NFT, nemovitosti a další formy hodnoty, které lze přesunout na blockchain.”

„Při pohledu do budoucnosti se vidíme jako bezpečná brána do tohoto rostoucího ekosystému. Naším cílem je umožnit uživatelům nakupovat, prodávat, vyměňovat, půjčovat a půjčovat si digitální aktiva prostřednictvím platformy Ledger Live, která – v kombinaci s naším hardwarem – nabízí nejlepší zabezpečení ve své třídě a bezproblémové uživatelské prostředí.”

TIP: BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny zatímco spíte

Závěr

Pařížský výrobce HW peněženek Ledger

Advertisement
po novém kole financování za 380 mil. dolarů oznámil ambiciozní plány. Uživatelům společnost slibuje, že se její produkty zaměří na ekosystém DeFi, ale i další „formy hodnoty,” jako jsou NFT či digitalizované nemovitosti. Společnost se snaží reagovat na stále se zvyšující hodnotu prostředků, které si její zákazníci ukládají na produktech Ledger.

 

Kryptoměnové peněženky: Jak uchovávat Bitcoin a altcoiny – Průvodce pro začátečníka

Ledger Našel Bezpečnostní Hrozbu v Konkurenční Kryptopeněžence Trezor

Vlastníci kryptopeněženky Ledger přišli o 1,1 mil. XRP na phishing webu

Ledger a Shopify čelí žalobě týkající se úniku citlivých osobních dat 270 000 zákazníků, které byly zneužity k phishingu

Salvador přijal zákon o Bitcoinu a jako první stát na světě oficiálně uznává BTC jako měnu [Follow-up]

UPDATE: Ohromný zájem o dluhopisy MicroStrategy 4násobně překonal původní částku

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.