Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zákonodárci USA představili nový návrh zákona na vyhození předsedy SEC Garyho Genslera: SEC Stabilization Act

„Americké kapitálové trhy musí být chráněny před tyranským předsedou, včetně toho současného,” napsal poslanec Warren Davidson s odkazem na šéfa SEC Garyho Genslera. SEC Stabilization Act má de facto jediný účel, vyhodit Genslera i s židlí, na které aktuálně sedí, rovnou z okna.

 

SEC to dokázala a kryptoměny zalila krvavá lázeň! Robinhood jako první delistuje altcoiny Cardano, Solana a Polygon

 

Kongresman Davidson přinesl do Sněmovny reprezentantů SEC Stabilization Act (Zákon o stabilizaci SEC) 12. června. Jedním z hlavních výsledků případného přijetí ustanovení návrhu zákona je odvolání předsedy Komise pro cenné papíry (SEC) Garyho Genslera.

Davidson o svém návrhu uvedl:

Americké kapitálové trhy musí být chráněny před tyranským předsedou, včetně toho současného. Proto zavádím legislativu, která napraví pokračující zneužívání moci a zajistí ochranu, která je v nejlepším zájmu trhu pro nadcházející roky.

Je čas na skutečnou reformu a propuštění Garyho Genslera z funkce předsedy SEC.

Davidson na návrhu pracoval společně s kongresmanem Tomem Emmerem.

SEC Stabilization Act provede změny na základě selského rozumu, aby zajistil, že priority SEC budou investoři, které mají chránit, a nikoli rozmary jejího lehkomyslného předsedy, uvedl Emmer.

Součástí návrhu je záměr do agentury přidat šestého komisaře – orgán má v současnosti čtyři komisaře a jednoho předsedu. Zákon by navíc znemožnil jakékoli straně držet většinu v komisi a vytvořil by pozici výkonného ředitele.

Gensler v kryptoprostoru způsobil výrazný výprodej a většina krypto investorů ho pravděpodobně nenávidí. Někteří experti nicméně uvedli, že odvolání prezidentem jmenovaného předsedy SEC nemusí být tak jednoduché. Minimálně by k tomu měl existovat vážný důvod, například pro pochybení.

Minulý týden hněv namířený na předsedu SEC ze strany kryptosvěta, stejně jako některých zákonodárců, narostl poté, co SEC podala žaloby na Binance a Coinbase za údajné nabízení neregistrovaných cenných papírů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Akcie COIN spadly o 20 %: Sec žaluje top americkou kryptoburzu Coinbase za porušení pravidel pro cenné papíry

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *