Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cbeo revidovala pět žádostí o bitcoinové ETF tak, aby zahrnovaly dohodu o sdílení dohledu s kryptoburzou Coinbase

Operátor burzy Cboe Global Markets zařadil dohodu o sdílení dohledu (SSA) s Coinbase jako součást bitcoinových ETF v žádosti o jejich schválení regulátorem cenných papírů a burz v USA (SEC).

Dne 11. července Cboe upravila podání u americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pro ETF od společností Invesco, VanEck, WisdomTree, Fidelity a společného fondu společností ARK Invest a 21Shares.

V původní žádosti o ETF bylo uvedeno, že strany „očekávají, že vstoupí“ do SSA předtím, než budou potenciálně nabízet ETF. Nyní Cboe oznámila, že dosáhla dohody s Coinbase.

 

Britské úřady po rozsáhlém vyšetřování uzavírají 26 krypto bankomatů! V problémech kvůli údajnému praní špinavých peněz

 

SSA jsou pokusem splnit standardy SEC zaměřené na prevenci podvodného jednání a ochranu investorů. Jak nastínil regulátor 10. března:

Burza potřebuje komplexní dohodu o sdílení dohledu s regulovaným trhem značné velikosti souvisejícím s podkladovými nebo referenčními bitcoinovými aktivy.

Žádosti o spotové burzovně obchodované fondy na Bitcoin jsou v USA ustavičně a dlouhodobě zamítány ze strany SEC. Dosud se žádné společnosti nepodařilo s tímto produktem uspět, zatímco v sousední Kanadě a dalších jurisdikcích se již obchodují.

V poslední době se ETF staly opět středem pozornosti poté, co své žádosti předložily společnosti  Fidelity, Invesco, Wisdom Tree, Valkyrie. Senzací se pak stala žádost giganta BlackRock

se správou aktiv v hodnotě 10 bilionů dolarů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Hodleři za méně než dva roky nashromáždili 1 milion bitcoinů! Celkově dlouhodobí držitelé vlastní 14,47 mil. BTC: Glassnode

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *