Hot DOGE spustil bláznivé fomo, které propuklo v matku všech hypů a podpořil to Dogefather: Příběhy týdne

Dogefather

Zcela zaslouženě tentokrát patří celý nový díl Příběhů týdne Dogecoinu, ať už to znamená cokoli. Ať už se vám DOGE líbí nebo ne, přejdete ho s pousmáním, nebo zarytě kritizujete současný hype, jedno je jisté… Krypto komunita poslední týden žije příběhem nejvtipnější kryptoměny na světě, která odstartovala matku všech hypů a pak přišel Dogefather.

UPDATE: Vitalik Buterin, zakladatel Etherea, shodil radikálně cenu několika různých klonů Dogecoinu, když prodal signifikantní množství těchto kryptoměn a nejméně část věnoval na charitu. Poslali mu je vývojáři původně s tím, že se má jednat o jakési pálení tokenů, ale přepočítali se.

Follow-up

Před týdnem na Hodlerovi vyšla bilance cenového progresu Dogecoinu s ohromujícími závěry. Dogecoin od dubna 2020 rostl více než 300násobně. To znamená, že ten, kdo by investoval 1 200 dolarů, což v USA zrovna v dubnu mohl dostat zdarma od vlády ve formě stimulačních šeků, tak by mohl vydělat bohatství blížící se půl milionu dolarů.

Další příležitostí, kdy o sobě dal DOGE vědět, bylo, když kanadská společnost Geometric Energy Corporation ustanovila společně se SpaceX, společností pro komerční lety do vesmíru, Dogecoin jako „účetní jednotku pro lunární obchod v kosmickém sektoru.”

Dogecoin poletí v roce 2022 „doslova na Měsíc!” – Na oběžnou dráhu ho doparví SpaceX

Měla by Tesla přijímat Dogecoin?

DOGE vznikl v roce 2013 jako vtip a nese v sobě bohatou vtipnou minulost. Není to jen meme, ale také jste mohli již začátkem roku 2014 zaznamenat komunitní události, jako například byla decentralizovaná taneční párty Toma a Garyho,“ což byl v podstatě zástup tančících a povykujících lidí na mezinárodním letišti ve Vancouveru. Akce typu “Decentralized Dance Party!” doprovázely vzestup Dogecoinu.

Síla komunity se projevila na ceně byť nepříliš seriózního projektu, ale musel přijít katalyzátor. Dogefather Elon Musk hypoval cenu svými opakovanými tweety ohledně DOGE. Nyní to v úterý udělal zase a zeptal se, jestli by Tesla měla začít přijímat Dogecoin. Připomeňme, že Tesla již nakoupila významné množství Bitcoinu a BTC je navíc jedinou kryptoměnou, ktrou začala přijímat za své elektromobily a další produkty.

„Chcete, aby Tesla přijala Dogeho?”

Říkejte mi Dogefather!

„Jsem opravdu nadšená z mého daru ke Dni matek,” řekla Maye Musk, matka miliardáře Elona Muska. „…Jen doufám, že to není Dogecoin!

„Je,” vtipkoval generální ředitel společností Tesla a SpaceX.

Dogefather Musk, miliardář, který se snaží přepravit lidi na Mars a stavět elektrická auta pro Zemi, hostoval program NBC „Saturday Night Live“ v sobotu večer. Během segmentu „Weekend Update“ (parodie na zpravodajské pořady) vysvětlil Musk divákům NBC kryptoměny obecně, pak se dostal k DOGE.

Musk, který si dříve udělil oficiální pozici „Technoking of Tesla” v Tesle, si neoficiálně v vydobyl titul „The Dogefather” v kryptosvětě. Výraz je parodií na trilogii mafiánských filmů, resp. knižní “americkou ságu“ autora Mario Puzo,

Advertisement
Kmotr (The Godfather).

Mezitím vznikl coin Dogefateher, zbytečný projekt inspirovaný Muskovým druhým jménem a tweety.

Dogecoin killers

Další bouři v komunitě ani Dogefather nezvládl zastavit a vyvolávají ji klony Dogecoinu. Mnoho lidí nyní kritizuje tyto produkty Dogecoinova hypu, které vylézají z boudy jako hafani po dešti.

Ve městě je nový pes! Kryptoměna inspirovaná psem tiše spoustila 700% rally za pouhý týden a definitvně drtí nervy obchodníků s averzí na pejsky. Shiba Inu (SHIB) byl během 48 hodin uveden na třech různých kryptoburzách, zatímco předvedl výbušný 966 % nárůst ceny ve stejném časovém rámci a což poslalo coin na 18. místo v žebříčku tržní kapitalizace.

V tuto chvíli však psí projekty čelí korekcím. Shiba Inu za posledních 24 hodin ztratil 39 procent a Dogecoin má -14 %. Ze zvířecí říše přichází ještě pro zajímavost závěrem Mark Zuckerberg, který dvě kozy a jedna se jmenuje Bitcoin. Takový byl poslední týden v kryptosvětě.

 

Tesla koupila Bitcoin za 1,5 mld. $ – překonal 44 tisíc dolarů! Elon Musk a Snoop Dogg shillují Dogecoin; Ether CME futures spuštěny: Příběhy týdne

Bitcoin strašlivě zaostává v ochraně soukromí a mělo by se to změnit, říká Edward Snowden

Co je Internet Computer (ICP) a co dělá v top 10 kryptoměnách v první den svého obchodování?

Grayscale sponzoruje NFL team; JPMorgan mění názor na krypto; Goldman Sachs nabízí BTC deriváty: Zprávy z byznysu

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.