Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

První online obchodní gigant právě zavedl obchodování s NFT! eBay potvrzuje plány: Follow-up

E-shopový gigant eBay spustil již dříve avizované obchodování s NTF tokeny. Je tak nyní prvním ve svém oboru, kdo nasedl na hype okolo tokenizovaných obrázků, sběratelských předmětů, hudby či fanouškovských karet…

eBay potvrzuje NFT

Jak informovala agentura Reuters, společnost eBay v úterý umožnila prodej tzv. non-fungible tokens, tedy tokenů NFT. Tyto digitální sběratelské předměty, mající velmi širokou škálu použití jako jsou obchodní karty, obrázky nebo videoklipy, jsou nyní poprvé oficiálně zařazeny na platformě některé z velkých společností zabývajících se online obchodováním.

EBay si nyní připisuje prvenství, protože s předstihem pronikla do nedávno rozpoutaného šílenství a pro mnohé pozorovatele až nepochopitelné vlny popularity kolem NFT.

TIP: 3 důvody, že altcoinová sezóna 2021 je oficiálně zde

Follow-up

Tato zpráva navazuje na článek ze začátku měsíce, kdy KryptoHodler informoval, že mezinárodní internetový obchodní gigant eBay zkoumá krypto

platby a NFT. Generální ředitel eBay Jamie Iannone vykreslil svou společnost jako místo, kde se projevují nové trendy.

Kryptoplatby a NFT pro 187 milionů kupujících na eBay? Možná již brzy!

Nová kategorie

V krátkodobém horizontu bude prodejcům, kteří splňují standardy eBay, poskytnut inventář NFT, uvedla společnost Reuters a dodala, že uživatelé mohou očekávat, že v budoucnu uvidí programy, zásady a nástroje, které jim umožní nakupovat a prodávat NFT v širším rozsahu kategorií.

„V nadcházejících měsících eBay přidá nové funkce, které na naši platformu přinesou sběratelské předměty založené na blockchainu,” řekl Jordan Sweetnam, senior viceprezident a generální ředitel pro trh Severní Ameriky na eBay.

NFT se obvykle nakupují pomocí mincí kryptoměnové platformy, na které jsou postaveny, převážně Etherea, případně v dalších mincích a tokenech a méně často v dolarech. Zajímavostí pro nové zákazníky a uživatele blockchainu může být, že na blockchain zůstávají trvale uloženy záznamy o transakcích,  vč. vlastnictví těchto digitálních artiklů.

 

NFT – “Nonfungible tokens” jako další forma kryptoměny [Cryptoinvest]

Tesla koupila Bitcoin za 1,5 mld. $ – překonal 44 tisíc dolarů! Elon Musk a Snoop Dogg shillují Dogecoin; Ether CME futures spuštěny: Příběhy týdne

Legendární raper Nas vyzval fanoušky, aby se připojili ke kryptu! V Tracku dále učinkují Jay-Z a DJ Khaled

Co je Internet Computer (ICP) a co dělá v top 10 kryptoměnách v první den svého obchodování?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *