Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoplatby a NFT pro 187 milionů kupujících na eBay? Možná již brzy!

Mezinárodní internetový obchodní gigant eBay zkoumá krypto platby. Ty by mohl v budoucnu nabídnout pro svých 187 milionů kupujících.

eBay zvažuje kryptoměny

Společnost provozující nadnárodní platformu elektronického obchodu říká, že je otevřena možnosti přidání plateb prostřednictvím kryptoměn, jako je Bitcoin, protože rozvíjející se třída aktiv přitahuje stále více pozornosti. Jak uvedla agentura Reuters, společnost eBay je otevřena možnosti v budocnosti přijímat kryptoměnu jako formu platby a kromě toho hledá způsoby, jak na svou platformu dostat NFT tokeny.

Z třídy aktiv, kerým se ještě před pár lety vyhýbaly instituce obloukem se kryptoměny rychle posunuly do budoucnosti. Patrný je rostoucí počet společností, které začaly přijímat virtuální měny jako platební metodu, a roste také množství společností, které jsou do krypto průmyslu zapojeny přímo, nebo které do něj investují. S příchodem eBay by se decentralizované kryptoměny opět posunuly o krok dále, aby se staly každodenním mainstreamem.

Kryptoplatby

v rozhovoru pro CNBC generální ředitel eBay Jamie Iannone říká, že společnost se vždy s naží přidat nové platební

možnosti pro své uživatele.

„Jednou z velkých věcí na našich spravovaných platbách je, že rozšiřujeme typy plateb, které přijímáme. Nyní bereme Apple Pay a Google Pay, další možnosti pro kupující. Budeme se i nadále zabývat dalšími možnostmi, jako je kryptoměna.”

Kromě možnosti integrace kryptoměn do svých platebních možností Iannone zdůrazňuje, že gigant elektronického obchodování se dívá na vznikající subsektor non-fungible token (NFT).

TIP: Před 10 lety se odmlčel tvůrce Bitcoinu; Stát Louisiana oficiálně chválí Nakamota; Tesla vydělala 100 mil. $ na BTC: Příběhy týdne

NFT

NFT jsou tokenizované položky založené na blockchainu, jako jsou obrázky, videa nebo hudba, s vlastnostmi, které lze považovat za certifikáty vlastnictví. Podle šéfa společnosti je obrovská uživatelská základna na eBay ideální platformou, kde umělci a tvůrci mohou vydělat své NFT.

„Jednou z velkých věcí na eBay je, že když přichází nový trend, tak se to projeví na eBay. To je to, co vidíme v oblastech, jako je NFT, kde hledáme možnosti, jak to můžeme lépe prozkoumat, protože eBay je skutečně známý jako místo pro transakce zboží. Se 187 miliony kupujících na platformě je toto místem, kam prodejci přicházejí, aby získali škálovanou poptávku…”

 

Ethereum dosahuje nových maxim, zatímco Bitcoin padá! Vitalik Buterin je nyní nejmladší krypto miliardář

Legendární raper Nas vyzval fanoušky, aby se připojili ke kryptu! V Tracku dále učinkují Jay-Z a DJ Khaled

Společnost Pantera Capital očekává finální cenu Bitcoinu na 700 000 $! „Největší zisky” však mohou čekat v prostoru mimo BTC + ETH

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *