Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Sobotní Přehled Posledních NEWS (#SPPN5)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení sobotního přehledu posledních NEWS (SPPN). Tentokrát tu máme souhrn novinek a zpráv, které přinesl závěr tohoto týdne.

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Regulace kryptoměn jsou aktuálním tématem nejen posledních dní a týdnů, ale spíše by se dalo říct několika let. V poslední době se o nich mluví o to častěji, čím více je plánovaná korporátní kryptoměna Libra na očích veřejnosti i politických špiček. Facebook, který spojuje desítky investorů pod střechu svého plánovaného projektu, čelí problémům.

V průběhu debat o tom, zda mu bude vůbec umožněno vydat Libru, přichází pokuta. Facebook přitom dle svých vyjádření hodlá postupovat zcela v mezích zákona. Podobné prohlášení však učinil minimálně jednou ve vztahu k nakládání s uživatelskými údaji. A jak to dopadlo? Podle Federální obchodní komise Spojených států (FTC) nedostatečně. Ta nyní společnosti vyměřila masivní pokutu ve výši 5 miliard dolarů (téměř 115 miliard Kč).

Ve státě New York mezitím zkoumají blockchain, kryptoměny, jejich využití a hlavně zmíněné regulace. Mají na to dokonce speciální tým plný odborníků z oblastí národní bezpečnosti, financí, práva a také kryptoměn. K pracovní skupině se připojili vrcholoví pracovníci z týmů kryptoměny Ethereum a společnosti Ripple.

Dobrou zprávu přináší Binance pro uživatele burzy, kteří zde drží Komodo. Těmi se nyní do konce letních prázdnin každodenně monitorují zůstatky a 1. září obdrží stake a také podíl z airdropu v celkové výši 300 000 $ v KMD. Burza tak vyrovnává své závazky k uživatelé, které jí vznikly z nepozornosti. Stejně jako v případě XLM, KMD měsíce stakovali, aniž by si toho byli všimnuli.

K pozitivním předpovědím se přidal Mike Novogratz, který věří, že do konce roku Bitcoin dorovná své posladní ATH v úrovni 20 000 USD za jednotku. A zatímco se těší na zisky, Maloobchodní Gigant Newegg a Největší Norská Letecká Společnost Akceptují Bitcoin.

A máme tady dokonce i zápis v Guinnessově knize rekordů za dosud největší kryptojackpot, který zaznamenal online pokerový turnaj “$ 5 Million Venom”.

Konec patří dvěma poněkud smutným zprávám. První je smrt spolumajitele kryptoburzy BitMarket, kterou zřejmě někdo dovedl k exit scamu. A k tomu všemu americký finanční úřad rozeslal “výhružné” dopisy více než 10 000 poplatníkům, kteří mají něco společného s kryptoměnami…

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

New York | Kryptoregulační Tým Státu Přijímá Posily – Ripple a Ethereum

Kryptoplatby | Maloobchodní Gigant Newegg a Největší Norská Letecká Společnost Akceptují Bitcoin

Binance Zahajuje Staking Kryptoměny Komodo a Airdrop 300 000 $ v KMD

Mike Novogratz: 20 000 $ za Bitcoin – Do Konce Roku se Vrátíme na Maximum

Placeholder: Ethereum je Brutálně Podhodnocené – EOS Nejvíc Přeceněná Platforma

Nový Zápis v Guinnessově Knize Rekordů – TOP Krypto Jackpot!

Sociální Síť Facebook postihla $5Miliardová Pokuta

Spolumajitel Zkrachovalé Polské Kryptoburzy byl Nalezen Mrtev

Americký Finanční Úřad IRS Rozesílá Dopisy – Více Než 10 000 Držitelů Kryptoměn Bylo Poučeno

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *