Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Top americká kryptoburza otevírá vrátka pro Coinbase International Exchange uprostřed krypto zátahu SEC v USA

Největší americká kryptoburza Coinbase podniká další krok ven ze Spojených států se svou zbrusu novou globální krypto derivátovou burzou.

 

MicroStrategy říká, že může prodat nějaké bitcoiny! Společnost přestává zvládat splácet své dluhy z podnikání

 

Coinbase zakládá mezinárodní burzu. Obchodování zahájí s Bitcoin a Ethereum perpetual futures kontrakty. 2. května společnost oznámila spuštění Coinbase International Exchange (CIE), nové institucionální platformy určené pro obchodování s krypto deriváty.

Obchodování obou prvních produktů začne na CIE již koncem tohoto týdne. Mezinárodní odnož Coinbase nebude fungovat jako vstupní (výstupní) brána, což znamená, že zde nebude fiat a veškeré obchodování bude vypořádáno ve stablecoinu USDC.

Coinbase zdůraznila, že obchodování s přímým přístupem na CIE je dostupné institucionálním klientům prostřednictvím rozhraní pro programování aplikací ve způsobilých jurisdikcích mimo USA.

Tyto produkty nejsou v současné době k dispozici maloobchodním zákazníkům, dodává společnost.

Podle oznámení je nová mezinárodní krypto platforma spuštěna s podporou regulátorů na Bermudách. Krok navazuje na nedávnou zprávu, kdy Coinbase získala licenci místního regulátora – Bermudského měnového úřadu (BMA).

Bermudský premiér a ministr financí Edward Burt dříve prohlásil, že vláda zůstává otevřená kryptoměnám navzdory průmyslovým selháním, jako je FTX. V loňském roce místní úřady přislíbily, že si Bermudy zachovají své ambice v oblasti kryptocentra navzdory tomu, že průmysl čelí masivnímu medvědímu trhu v roce 2022.

Coinbase nedávno zažalovala SEC v souvislosti s regulační nejasností, navzdory které regulátor podniká ostré zákroky proti řadě kryptoměnových společností. Burza v USA naráží na zásadní problémy a očekává se, že se nakonec střetne se SEC v soudním sporu ohledně svého dodržování pravidel o cenných papírech.

Banka Citigroup snížila rating akcií Coinbase na neutrální nebo vysoce rizikové. Podle analytika Citigroup Petera Christiansena představuje nepředvídatelnost regulace v širším sektoru kryptoměn hrozbu pro Coinbase.

Akcie kryptoburzy dnes opět klesaly, přičemž za poslední měsíc oslabily o více než 20 %. V době přípravy článku je cena COIN pod 50 dolary, ve srovnání s maximem okolo 350 dolarů a minimem cca 33 USD.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Exploit peněženky MetaMask není zdrojem masivního hacku Monahanové: Krádež 5 000 ETH za 10 mil. USD z OG účtů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *