Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Amazon a Ubisoft vstupují do světa NFT! Má toto odvětví budoucnost?

Další dvě vysoce významné společnosti – Amazon a Ubisoft – přicházejí na chuť NFT tokenům a ve svých nových plánech zahrnují svět kryptoměn.

Kryptosvět láká společnosti na NFT

Jízda na horské dráze pokračuje a mezitim se dějí věci. Kdo dříve tvrdil, že blockchain bez kryptoměn má hodnotu a kryptoměny jsou pro zločince, dnes čelí realitě. Vidíme známky toho, že kryptomarket dozrává a postupně dochází k masovému přijetí kryptoměn.

Kryptosvět získává pevnější základy a jasnější kontury. Máme zde Bitcoin jako hlavní kryptoměnu představující měnový systém a úložiště hodnoty v této digitální ekonomice zahrnující finanční protokoly DeFi, blockchainové hry, celou řadu dalších projektů a NFT.

Právě NFT je stále určitou žhavou novinkou a lákadlem na investory. Projektů oslovujících běžnou populaci je nepřeberné množství, včetně mnoha sportovních týmů, umělců a celé řady dalších. NFT není obrázek, je to technologie a byť tu dnes máme celou řadu obrázků a kartiček, které NFT využívají, budoucnost může skeptiky překvapit.

Děje se to rychle. Dnes vidíme přicházet další giganty – Ubisoft, ale i Amazon se nebojí do NFT investovat. K tomu se hned dostaneme, ale připomeňme si několik milníků a velkých společností, které vstoupily do světa NFT.

Amazon

Amazon je největším maloobchodním prodejcem na světě, když nepočítáme čínskou Alibabu. Gigant e-commerce investoval do zlomkového NFT tržiště sportovních karet Dibbs. Paltforma stojí na blockchainu WAX, kde v nedávné době přišly i další žhavé novinky, včetně spolupráce společností AMC a Sony na vydání Spider-Man

NFT.

Dibbs tokenizuje sběratelské karty a nabízí 24/7 zlomkový obchodní trh. To znamená, že si zákazníci můžou koupit jak celý token, tak jen určitou část. Frakční investování je koncept, o kterém se v NFT prostoru dosud příliš nemluvilo.

Finanční podrobnosti investice Amazonu nebyly zveřejněny. Dibbs dříve získal 16 milionů dolarů ve financování série A začátkem roku.

Ubisoft

Francouzský videoherní vývojář a vydavatel Ubisoft je jednou ze tří největších videoherních společností. Firma právě oznámila, že vydá svou první řadu hratelných NFT ve hře. Tokeny poběží na síti Tezos (XTZ).

Počínaje Ghost Recon Breakpointem nyní začal Ubisoft nabízet hráčům NFT. Projekt je spuštěn prostřednictvím nové platformy nazvané Ubisoft Quartz, kterou společnost tento týden spustí v beta verzi pro PC hráče na Ubisoft Connect.

Ubisoft na Twitteru uvedl:

„Představujeme Ubisoft Quartz. Do Ghost Recon: Breakpoint přinášíme první energeticky úsporné NFT hratelné v AAA hře! Vyzkoušejte to v beta verzi od 9. prosince..”

Závěr

Ubisoft vydává v áčkové hře NFT. Půjde o herní hratelné předměty, jako jsou vozidla nebo zbraně. Amazon investoval do platformy umožňující obchodování zlomků NFT. Hodleři sedí na pomyslné horské dráze kryptomarketu a sledují neuvěřitelně rychlý vývoj kryptoprůmyslu a my jsme rádi, že vás můžeme i o takto zajímavých novinkách informovat.

 

Každý čtvrtý americký investor má Bitcoin! Neuvěřitelné výsledky studie Grayscale

Coinbase Cloud: Chceme být kryptoměnovým Amazon Web Services (AWS)

Coinbase Cloud: Chceme být kryptoměnovým Amazon Web Services (AWS)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *