Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mindset bohatých – 17 tipů, jak myslet jako milionář [Trochu Lepší]

Nikdy není pozdě na to, změnit svůj mindset. Odpočiňte si na chvíli od trhů, grafů a zpráv a věnujte se osobnímu rozvoji. Myslete jako milionář. Ve videu pod článkem navíc najdete 17 užitečných tipů.

Mindset bohatých lidí

Hlavním důvodem, proč lidé nedostávají co chtějí, je, že nevědí co chtějí. Chcete mít možnost, jít si koupit to, co se vám líbí, ale zdá se vám to drahé? Mít možnost se v pondělí ráno prospat třeba do desíti, nebo ne! Nebuďme troškaři, co takhle si výjimečně přispat rovnou do oběda a přesto se nemuset bát o práci a finance?

Přemýšlejte, jak se liší mindset bohatých a chudých lidí. Co byste řekli tomu, mít možnost, nemuset se pokaždé dívat na to, kolik věci stojí, když si vybíráte, co sobě nebo někomu jinému kupujete? Co takhle zajít si po skončení epidemie Covidu do luxusní restaurace a objednat si nejdražší jídlo na lístku? Nebo si udělat výlet a vůbec se na něm nemuset zabývat rozpočtem? Ujasněte si, co chcete, a nastavte svůj mindset. A odpověď může znít i můžu, ale nechci, protože mám strategii…

Jak myslet jako milionář?

K osobnímu rozvoji patří sebepoznávání. I to je důvod, proč věřím, že relaxace může být prospěšnější, než meditace. Relaxujte a přemýšlejte o svých přáních, o tom, co skutečně chcete. Tomu se říká, věnovat čas sám sobě. Jestliže platí, že peníze jsou energie a čas

, pak věnováním času sobě samému si vlastně dopřáváte bohatství.

Máte li čas na sebe a můžete se bezstarostně třeba na pár hodin věnovat sobě, pak vlastně myslíte jako milionář. Pokud se vám zdá, že čas nemáte, najděte způsob, jak si ho udělat. Když se dokážete zrelaxovat a jen tak přemýšlet o svých cílech, přáních, ale klidně i obavách a vnitřních překážkách, dokážete také najít čas na to, abyste na sobě začali pracovat.

Pokud můžete nedělat nic a cíleně si dát volno jen pro sebe, jste již bohatí a můžete začít myslet jako milionář. Možná to někomu může znít banálně, ale opak je pravdou. Mindset milionáře je o tom, že nic není nemožné, že máte dost a že vždy najdete cestu, jak toho dosáhnout. To platí ohledně peněz, ale také ohledně času a životní energie teď a tady.

TIP: Život je změna! To jediné se nemění a vše ostatní se časem rozplyne

Video

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *