Úterý, 5 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Největší boom altcoinů v historii nastal, říká zakladatel DataDash Nicholas Merten: Seriál TNT

Představujeme vám náš nový seriál, který jsme nazvali Tuna nových tipů (TNT). Nacházíme se v bull marketu a altcoiny začaly střílet strmě vzhůru. Množí se obchodníci, kteří sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny. Dnes tu máme influencera jménem Nicholas Merten. Nicholas stojí za aplikací Digifox a je také zakladatelem krypto youtubového kanálu DataDash, který sleduje neuvěřitelných 385 tisíc lidí, což je zhruba stejně, jako má Ivan on Tech. Pojďme se podívat, jaké tipy pro nás má…

Nicholas Merten a jeho TNT

Zakladatel společnosti DataDash Nicholas Merten nastavil detonátor na tři digitální aktiva, které si hned představíme. Rozbuška je připravená a co víc, podle Mertena probíhá největší alseason v historii. Souhas? Ano, ne? Tak se teď pojďme mrknout na tři altcoiny, které si Nicholas pozamenal do notýsku.

Ampleforth (AMPL)

  • Aktuální cena: 1,36 $
  • Market cap: 396 mil. $

Tržní kapitalizace kryptoměny Ampleforth sedící pod 400 miliony dolarů by podle Nicholase měla vyrůst. Market cap AMPL by podle něj měl dorůst do hodnoty několika miliard dolarů, protože opakuje tři fáze svého býčího cyklu 2020.

Protokol Ampleforth usiluje o to být stablecoinem, který převádí volatilitu ceny na volatilitu nabídky. Počet tokenů AMPL v peněženkách uživatelů se automaticky zvyšuje nebo snižuje na základě ceny. Když tedy cena vyroste nad 1 $, zůstatky ve všech peněženckách se proporcionálně zvýší. Vybuchne kapitalizace AMPL jako TNT?

„Skvělá věc na Ampleforth je jeho technický vzor… Má to svou počáteční fázi, první vlnu svého býčího cyklu ze svých minim… Máme tady sestupný kanál, je to téměř býčí vlajka, a spolu s tím i následný masivní pohyb cyklu.

V tomto případě jsme tu měli první fázi. Sekundární fáze, konsolidace… A nyní začínáme hrát v raných fázích třetí fáze… Je velmi realistické předpokládat, že by Ampleforth mohl být kryptoměnou [s kapitalizací] 1 miliarda, 2 miliardy, 5 miliard.”

tnt
(Zdroj: Nicholas Merten; YouTube)

Benchmark Protocol (MARK)

  • Aktuální cena: 1,93 $
  • Market cap: 29 mil. $

Další mincí na Mertenově radaru je Benchmark Protocol (MARK), který podle něj může solidně konkurovat Ampleforthu díky svým jedinečným metodám rebasingu.

“Na rozdíl od Ampleforth, který se od roku 2018 pokouší fixovat na dolar nebo dolar upravený o inflaci, pokud jde o Benchmark, využívají k fixování věci jako SDR (speciální práva čerpání) a pro rebasování využívají měřítka volatility na trhu, jako je VIX, za účelem zjištění, zda rebasovat a poskytnout více nativní měny, v tomto případě jejím držitelům, za účelem boje s volatilními momenty…“

Uniswap (UNI)

  • Aktuální cena: 21,19 $
  • Market cap: 6,4 mld. $

Třetím altcoinem na TNT seznamu Nicholasa Mertena je decentralizovaná burza Uniswap. Kryptoměna UNI podle něj může vzrůst o téměř 150 % ze své současné ceny.

„Víte, mnoho lidí je zvědavých, jestli se stále držím své zbraně namířené na cenový cíl 50 $. A já tento cíl držím. Jsem si tu stále jistý, že se dostaneme někam blízko k 50 $… Hlavní věcí, na kterou se zde chceme zaměřit, je trend. Na logaritmickém grafu je to zde velmi jasné. […] Začali jsme konsolidovat podél logaritmické supportní linie a nyní jsme se začali odtrhávat, když přišel optimismus a nakonec si myslím, že odtud vystřelíme velmi brzy a celková cena se začne opět posouvat výš.“

 

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Bitwise přichází s fondem “Crypto Innovators ETF”, které by SEC neměla odmítnout

Poprvé v historii Bitcoin překonal 1 milion korun! Obrovský milník se stal skutečností

Jak dlouho ještě potrvá korekce, pokud je Bitcoin stále v bull marketu? Co už je dlouhodobý downtrend?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *