Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

NFT toaletní papír – iracionalita, bizár a charita v jednom: NFTP

Pokud vám jako ukázka NFT šílenství nesatčí Taco Bell, Lindsay Lohan a tokenizované tweety, nic se neděje. Přichází totiž NFTP! Toaletní papír, který z vaší toalety zajisté vyžene všednnost a zajistí vám pocit blažené svěžesti.

NFTP – toaletní papír jako NFT

Pokud hledáte něco netradičního, čím můžete ohromit a zároveň podpořit dobrou věc, můžete využít novinku od společnosti Charmin. Jedná se o kvalitní ukázku iracionality a šílenství na trhu NFT. Tohle už není ani “shitcoin”, tohle je běžná potřeba, kterou má doma každý… Tohle je nezaměnitelný toaletní papír (NFTP).

Přesně tak! Nyní existují NFT toaletního papíru. Značka vlastněná společností Procter & Gamble právě vypustila do světa novou řadu digitálních kryptografických sběratelských předmětů, které osloví především každého milovníka ptákovin a jiných žertovných vychytávek všeho druhu a potěší srdce každého znalce umění.

Umělecká díla!

Kromě toho, že se jedná o originální NFTP token, který můžete vlastnit v peněžence, jde navíc o skutečné “umění”. Charmin spolupracoval s umělci Donna Adi, Shanee Benjamin a Made by Radio, aby jeho toaletní dílo splnilo požadavky na estetickou stránku potřeby pro místo, kam i císař pán chodí sám.

Díky tomu se vítěz aukce může pyšnit uměním. Možnosti využití sahají od promítání na displeji namísto tradičních potřeb pro nadšené návštěvy, které potřebují použít záchod, až po charitativní

činnost. Ta překvapivě nesouvisí s toaletou, ale veškerý výtěžek z prodeje půjde ve prospěch charitativní organizace Direct Relief , která poskytuje léky a zásoby po celém světě.

TIP: 100násobná škálovatelnost Etherea na dosah. Optimistic rollups nás provedou až k ETH2, říká Vitalik Buterin

Charita

Pokud tedy máte v zásobě nějaké “shitcoiny” a aktuálně konvertujete na bitcoinový maximalismus, proč je nesměnit za NFTP toaletní papír a zároveň tím podpořit dobrou věc? Aukce těchto děl probíhají na platformě Rarible a aktuální cena v době přípravy článku se pohybuje od 0.28 WETH (cca 503 $) do 58.5 RARI (cca 1,906 $).

 

Hodleři BTC mají silné ruce! 95 % bitcoinových obchodů zahrnuje „mladé mince“

Willy Woo: Korekci vyvolala zavádějící data o pohybu BTC v hodnotě 1,1 miliardy $ na Gemini

Ethereum mizí z burz! Od února zaznamenává větší odliv než Bitcoin: Bullish?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *